Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónap sikertelenség után...

7 hónap sikertelenség után érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Általános vizsgálatokat már csinált az orvosom, volt pém minden hónapban(hőmérőztem, ovu teszteztem).

Kicsit belefáradtam az állandó méricsgélésbe, ettől a hónaptól nem szedek vitaminokat, nem tesztelek.

Normális, hogy már nem figyelek oda annyira?


2008. aug. 25. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év után szoktak kivizsgálást javasolni, szerintem teljesen normális, hogy nem fogsz már annyira odafigyelni rá.
2008. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen legminimálisabb "gyorsito" gyogyszereket probaltatok, mint closty, meg ilyesmi?
2008. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanigy voltam mint te! 8 hónap telt el és már mi is azon gondolkodtunk, hogy valami baj lehet velünk.PÉ-kor 2 naponta együtt voltunk, figyeltem magamon mindent amit csak lehetett :-)

Aztán a 8 hónapban nem foglalkoztam a kérdéssel, és abban a hónapban csak 1* voltunk együtt pé környékén, ugyhogy biztos voltam benne, hogy megint semmi nem lesz, de gondoltam nem baj, mert akkor egész mással voltam elfoglalva!Aztán a menzi környékén csak azt vettem észre, hogy megduzzadtak a melleim és a menzi napján pozitivat teszteltem, pedig még akkor is mondogattam magamnak áááá mitől lennél terhes, aztán mégis itt az én drágám 5 hetes vagyok és minden rendben!!

Én is kimosolyogtam azokat akik ilyet irtak, hogy persze könnyű mondani stb..., de nálam bevált bár nagyon nem volt tudatos, csak akadt hirtelen egy olyan dolog ami elvonta a figyelmem a babáról.Probáld meg esetleg még ezt hátha csak te is mint én tulságosan rágörcsölsz a babára!

Sok sikert

2008. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is 8hónapja próbálkozunk,és semmi. Szerintem nagyon ügyes vagy,ha meg tudod csinálni,hogy nem figyelsz oda rá...irigyellek. Nekem minden gondolatom a baba körül forog és szerintem ezért nem jön össze.

De szorítok és remélem minél hamarabb azt írod,hogy pozitívat teszteltél!

2008. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!

Muszáj volt leállítanom magam erről a témáról, mert már más sem járt a fejemben, csak az, hogy mikor lesz pé, hány nap van még menziig, stb...

Ebben a ciklusban, pé környékén pont nyaralni voltam a párommal, így könnyebb volt nem a babára koncentrálni.

Remélem bejön! Még 1 hét a nem vártig!!

2008. aug. 26. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!