Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés 2...

Megszakításos védekezés 2 éve? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éve védekezünk megszakítással én 22 leszek a párom 22 múlt és 6 éve vagyunk együtt és mint ketten már dolgozunk. Ha eddig nem estem teherbe, akkor végülis jó így ahogy csináljuk nem?:) Tudom van esély persze így is. Óvszer sokszor kiszakadt az elején, pedig nagyon figyeltünk akkor fiatalok voltunk 3 évig szedtem tablettát, de májam miatt nem szedhetek semmi hormontartalmút, óvszert pedig újra nem szeretnénk, mert nem bírja a párom. Úgy vagyunk vele, ha jönni akar jöjjön, persze jóval előbb kihúzza. Vannak itt olyanok akik több évig csinálták így és évek után még is becsúszott a baba? Nem kérek bunkó megjegyzéseket!
2013. jan. 16. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

"jó így ahogy csináljuk nem?"


Nem nekünk kell, hogy jó legyen, mindenkinek saját felelőssége, hogyan védekezik és mit csinál.


Ismeretségi körben két ilyen baba van, akik megszakításos védekezés mellett érkeztek.


Én helyi spermaölővel védekezek két éve, megszakítás és naptárazás nélkül, a klasszikus felfogás szerint ennyi idő alatt már mintegy 100-szor kellett volna teherbe esnem, nálunk működik, nekünk jó, ennyi.

2013. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. mi is így csináltuk, hasonló helyzet mint a tiétek csak én kb 17éves vtam mikor elkezdtük és most 26vok. na de a lényeg h nem csúszott be a baba, év elején döntöttünk úgy h mostmár tényleg jöhetne a pici és elkezdtük élesbe "lövöldözni", hát elsőre összejött :) most 3hetes a kisfiam.
2013. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze én is így gondolom, csak szerintem ha 2 év alatt nem csúszott be akkor jól csináljuk vagy is a párom és valamivel kisebb az esély
2013. jan. 16. 16:40
 4/11 A kérdező kommentje:
azóta együtt vagytok? gartula :)
2013. jan. 16. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az esély meg van rá. Ez nagyban függ attól, hogy mennyire vagytok termékenyek.


Van olyan pár, aki hosszú éveken át védekezik így "ügyesen", aztán kiderül, hogy amúgy sem lehet gyerekük, és van, akiknél egy ilyen aktus is elég a babához.


Amúgy a megszakítás pearl indexe 35-40.

Ez azt jelenti, hogy 100 olyan nőből, ahol a pár egy éven át így védekezik átlagos mennyiségű nemi élet mellett, azokból 35-40 teherbe esik az egy éven belül.


Tehát ti ezek szerint a 65-70-be tartoztok.


Mondjuk én személy szerint nem vagyok ennek híve.

Mert ha azt mondom, babát szeretnénk, vagy a Te szavaiddal élve, "jöjjön ha akar", akkor nem védekezünk, ha meg nem szeretnénk, akkor védekezünk a lehető legbiztonságosabban.


De,ahogy jónak látjátok!

2013. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén? Ugyanennyi idős vagyok, és én is így "védekezek" párommal.


17 évesen is kitalálta az akkori barátom, hogy ezt csináljuk, akkor se lett semmi, bár akkor minden hónapban tiszta ideg voltam, át is váltottunk gyógyszerre.


DE ez nem azt jelenti, hogy ez a tuti biztos módszer, elég nagy a kockázat.



Amúgy az előváladék csak akkor tartalmaz spermiumot, ha az utolsó ejakuláció után nem volt vizelés. Amennyiben pisilt egy kiadósat a pasi, a sperma "kimosódott". A micsodáját megmosta, így az előváladék csak egy olyan anyag, ami segít a síkosodásban, nem tartalmaz spermát. Szerintem a teherbe esettek fele egymás után kétszer is szexelt kihúzással, vagy nem tudom.


Amúgy mi is úgy vagyunk vele, hogy ne jöjjön még baba, de ha becsúszik, akkor örülünk neki, és megtartjuk :) Amíg ez nem fogalmazódott meg bennünk, addig gyógyszer volt amúgy.

2013. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

"Amúgy az előváladék csak akkor tartalmaz spermiumot, ha az utolsó ejakuláció után nem volt vizelés. Amennyiben pisilt egy kiadósat a pasi, a sperma "kimosódott". A micsodáját megmosta, így az előváladék csak egy olyan anyag, ami segít a síkosodásban, nem tartalmaz spermát."


Na ezt ne terjesszétek légyszi, mert ez nagy baromság!

2013. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sosem mertem így védekezni,de a kolleganőm tizenéve így védekezik és nekik bevált.

Én félősebb vagyok ennél,mert ugye nem akarok kockáztatni,már van egy fiam és nem tervezek másikat egyenlőre,mikor meg még fiatalabb voltam akkor meg nem akartam még gyereket.

2013. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze ha fiatalabb lennék 18 pl akkor én sem mertem kockáztatni, de mivel 22 leszek és 6 éve együtt vagyunk így merjük ezt csinálni, de pl ha lenne már egy gyerekem és nem akarnék épp egy másodikat még akkor tuti spirált rakatnék, de úgy míg nem szültem nem raknak fel.
2013. jan. 16. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem terjesztem, egy orvos válaszol honlapon volt.
2013. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!