Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják, hogy a megszakí...

Miért mondják, hogy a megszakításos módszer nem védekezés csak lutri?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiúnk,előtte is,és azóta is,már 3 éve így védekezünk a párommal,és soha nem történt meg az,hogy kismama legyek,bár mi úgy vagyunk ha össze is jönne,nem lenne gond,de nem tervezzük a tesót.Csak azt furcsállom,hogy itt sokan azt mondják így estek teherbe,akkor hogy csináljátok?Ha a párotok jól csinálja,nem lehet gond,nem értem!Szerintem ritka így teherbe esni,ha valaki valamit jól csinál,ennyi!!!!
2012. júl. 12. 01:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az előváladékot meg ne említsétek,mert baromság,1000-ől egy esik így teherbe,csak kíváncsi vagyok a véleményekre,ha már sokan ezt a módszert lutrinak tartják,tuti a pasival van a gond:)
2012. júl. 12. 01:35
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Többen egymás után szexelnek úgy hogy csak megtörli és utánna szexelnek tovább. Én is több mint 1 évig védekeztem így és még sem lett semmi. Mégsem olyan lutri ez a módszer. De azért jó odafigyelni :) Szép napot!!!!
2012. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Noverem ketszer is igy esett teherbe. O volt felul, a ferje joval elotte kivette. Van igy egy 13 eves fia, es most fog szulni :) A koztes idoben gyogyszert szedett, azert csak ket gyereke van:)

Es igen, nekem az ismerosem koreben tobb ilyen van, aki igy esett teherbe.

2012. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Mivel nem tartottam senki hálószobájában a gyertyát, így nem tudom, mit csinálnak jól vagy rosszul, viszont tény, hogy nagyon sokan esnek így teherbe.

Mi is csak így védekezünk 5 éve, 3 gyerekünk van, de mindhárom tervezett, szóval csak akkor jöttek, amikor akartuk, igaz, akkor elsőre. :-))

Szóval nem tudom, hogy mások hogy csinálják, nálunk bevált a módszer, de mivel sokaktól hallottam az ellenkezőjét, így jó szívvel nem merem ajánlani senkinek.

2012. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
en is ig estem teherbe, es valoban, nalunk is az elso menet-torles-masodik menet. mondjuk mi se bantuk, hogy igy alakult, mert hazasok voltunk es terveztuk a babat, csak fel evvel kesobbre. nyilvan foleg a 10en eveseknek szol az a javaslat, hogy ne megszakitassal, foleg azert mert ok meg mashogyan se tudnak normalisan vedekezni, nemhogy megszakitassal, hiszen ennyi idosen a szexrol sem tudnak semmit, csak csinaljak bele a nagy vilagba, aminek persze aztan nemkivant terhesseg/abortusz a vege. szoval akinek nem mindegy hogy jon a baba, az inkabb vedekezzen mashogy.
2012. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a sógornőmnek épp kedden volt abortusza, egy ilyen balesetből. Nagy a cirkusz náluk, mert a sógorom nem hiszi el, hogy tőle lett terhes, mert 13 éves így "védekeznek".

Van már kér gyerekük, de lett volna hova és mire szülni a harmadikat. Áll a bál náluk azóta is.

32 hkm

2012. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13 éves = 13 éve
2012. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 5 évig így csináltuk és semmi, akkor már rég együtt voltunk. De mindig csak egyszer csináltuk. A babánk tervezetten jött.

De így, hogy már van egy babánk, s most nem akarunk másikat, már ezt nem merem bevállalni.

2012. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Értem a kérdésed felvetését. Talán azért lutri, mert sok a hibalehetőség, de jól csinálva én is azt gondolom,hogy gyakorlatilag 100%ban megbízható lehet.

Ugyanezt gondolom az óvszerről is, hogy jól alkalmazva teljesen megbízható módszer. Mi azt választottuk, mert nekünk kevésbé illúzióromboló az óvszerrel járó előkészület, mint figyelni arra, hogy "megszakítsuk" azt ami olyan jó.


Összességében akkor is kockézatos marad a megszakításos módszer,mert kevesen képesek jól alkalmazni

2012. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. vagyok még egyszer. Pont az egyik gyakori hiba, amit az első válaszoló írt. Ha úgy csinálják, akkor csak idő kérdése és be fog csúszni
2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!