Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azzal emeltem a teherbeesésem...

Azzal emeltem a teherbeesésem esélyét hogy miután együtt voltam a párommal, elmentem lefürödni és még kielégítettem magam?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 19:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolom mire gondolsz, kérdező! Láttam a Spektrumon talán egy műsort, abban volt egy ilyen kísérlet, egy nőt figyeltek meg, sperma volt belejuttatva a hüvelyébe, és betolták egy ágyon, aztán valahogy kielégült ott az ágyon (szerencsére azt nem mutatták), hanem a lényeg az volt, hogy mikor orgazmusa volt, a méh összehúzódások egy úgynevezett vákuumot hozott létre, ezért a spermák sokkal gyorsabban mentek a méh felé... Szóval lehet benne valami! :)
2013. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Én meg arra gondoltam, hogy az orgazmussal az ovulációt akarta elősegíteni, előidézni a kérdező. Nekem sokszor csak elindul a peteérés, de az ovuláció nem következik be. (Ezt a hőgörbém és a nyák is igazolja.) Ezért gondoltam arra, hogy segítek egy kicsit a szervezetemnek, és most ebben a ciklusban úgy tűnik, 2. nekifutásra meg is történt az ovuláció. :)
2013. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11/12 ! Köszi !!! Igen , erre gondoltam , csak nem tudtam hogyan kifejteni a kérdésem .


Mindenkinek köszi a választ ! :)

2013. jan. 17. 16:19
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a fürdést nem értem...nagyon csatakos voltál?
2013. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Miért nem kérted meg a párod, hogy még egyszer-kétszer elégítsen ki kézzel? Szerintem az kellemesebb, mint ha a zuhanyrózsával szexelsz...
2013. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel a kérdéssel , mint a többiek, önmagadat minősíted.
2013. jan. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beszéljük meg és ha én elégítelek ki akkor nagy esélyed van rá. Nekem már van gyerekem.
2013. jan. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha csinos vagy és szép csaj akkor én vállalom hogy teherbe ess.
2013. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
Macskajancsi! Ez NEM az a kategória! Valamit nagyon benéztél!
2013. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 melitin válasza:
Az igaz, hogy az orgazmus segíti a spermiumok bejutását a méhbe. Ez ha minden jól működik, megtörténik aktus közben. :) Viszont azt jó, ha tudod, hogy a vízben a spermiumok azonnal mozgásképtelenné válnak. Tehát a fürdés az nem tesz jót nekik! A spermiumok életképességének, és mozgékonyságának, a teáltalad termelt természetes nedvesség tesz a legjobbat! :)
2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!