Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett mostanában pozitiv...

Kinek lett mostanában pozitiv a teszt? Örüljünk együtt!

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem pozitivat,kb egy hónapos kismama vagyok,kinek mi a tünete?Hogy vagytok?Várakozzunk együtt
2013. jan. 15. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én 9 hetes vagyok. Hogy vagy? Nekem alig van émelygésem, viszont állandóan lecsukódik a szemem, olyan álmos vagyok.
2013. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és én is gratulálok Neked :) Én tegnap keltem ugy,hogy szédültem és majdnem hánytam,1-2 oráig tartott a rosszullét.De ebből már gondoltam mi van a dologban és igazam lett.Jajjj a mellem nagyon feszül :) Ez volt a második tünet,óriásian viszket.Bár akivel ebszéltem azt mondták,hogy ilyen korán nem nagyon szoktak tünetek lenni,csakha nem ikerterhességről van szó...hát kivancsi vagyok :)
2013. jan. 15. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én tegnap teszteltem pozitívat!:) Néha szédülök picit, meg mindjárt megjön érzésem van.
2013. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na szivből gratulálok :) Én szoszerint majd szét esek,ma már hánytam is és még sorolhatnám,nem tudjátok hány hetes korig vannak jelen ezek a tünetek?Rosszullétek?
2013. jan. 16. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyfiamnál(tegnapelőtt óta hívom így):)a 7.héttől a 14.-ig tartottak a rosszullétek.
2013. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!