Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt teherbe...

Menstruáció alatt teherbe esni ÍGY? Bővebben LENT!

Figyelt kérdés
Mivel fogamzásgátlót szedek gyenge a vérzésem és együtt voltunk a vőlegényemmel a 2. napon.Utána viszont elmúlt a vérzés.Ilyen még sosem volt velem.Létezne hogy teherbe estem a fog.tabletta ellenére(Jangee) amit az elmúlt hónapban nem órára pontosan vettem be.Volt hogy este 8-kor de párszor el felejtettem és 10-11-kor vettem be.Ja és fáj a mellem ami nem szokott.

2013. jan. 16. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baba, de csinálj tesztet és az biztosan megmondja. A baba azért nem úgy működik, hogy azonnal megfogan be is ágyazódik pár óra lat és még a menstruációdat is elmulasztja. A petesejt csak 12-24 órán át tud megtermékenyülni, megtermékenyülés után 7-10 napig "utazik" a méhedbe és további 4-7 napig ágyazódik be. Ha a menstruáció közben fogant a baba még az a menstruáció ami elkezdődött teljesen normálisan végbe megy.
2013. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!