Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek (egyek/igyak),...

Mit tegyek (egyek/igyak), hogy sikerüljön teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Elevitet szedem már szeptember óta, meg Magne B6-ot, vannak teák, vagy egyebek amik segítenek? Kíváncsi vagyok, milyen tanácsaitok vannak!
2013. jan. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeded a vitamint, akkor teára további pénzt kiadni felesleges. Nem ezen fog múlni, hogy sikerül-e a baba. Igazából nincs olyan étel, ital, ami tilos, hiszen a baba vagy megfogan vagy nem.
2013. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a leírásod alapján gondolom a káros dolgokat kerülöd (dohányzás, alkohol, gyógyszerek, nagyon cukros ételek, gyorsétterem). Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, ne stresszelj rá a dologra és szeressétek egymást a pároddal! Én ennyit tudok tanácsolni és sok sikert!
2013. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a gondolkodás nélküli szexet ajánlom. :)

Ne számolgass, ne matekozz, ne mérlegelj. Csak legyetek együtt.

A vitamin jó, a gyümölcs-zöldség jó, a káros szenvedélyekről lehetőleg mondj le.

2013. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mensi első napjától cickafarkfű a középidőig, utána palástfű és málnalevél.Kávé, cigi, alkohol nem szabad.Áfonya, eper, aloe vera a párodnak
2013. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem elvileg már lombikra kellett volna menni. a párommal rászoktunk a naprázásra kb 2 hónapig minden este napráztunk (utólag kiderült, hogy tele van e vitaminnal).

Én omega3-at szedtem kb 2 hónapig, semmi mást nem csináltunk. persze a szex mellett :) és hirtelen terhes lettem...

2013. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mi az a naprázás????
2013. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!