Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok gyereket, hogy...

Nem akarok gyereket, hogy vezessem rá, hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk egyutt.ő már elejétol kezdve mondta,hogy gyereket akar.most 24 vagyok de még mindig nem érzem se pénztárca ügyileg se érzelmileg,lelkileg,mentálisan,se biologiailag ,sehogy!Ezzel az a problema hogy o mar 33 és mindig azt mondja hogy nem akar 60 evesen focizni a 10 eves fiaval(nemtudom miert ezt mondja mikor lanyt akar es utalja a focit) kozre jatszhat az hogy nem gondolom hogy jo apa lenne es hogy szamomra a gyerek az ido mulását jelentené (amitol amugy is fosok, bár jelenleg elkerülhetetlen) .egyszer mar megkerdzte hogy mi az az eletkor amit ha elerek az se erdekelne ha arok.parton laknék is gyereket akarok.30-at mondtam csak hogy mondjak valamit.gondolom nem normális hisz egy társadalmi idea az hogy a nő szüljön de nálam nem az.Egyetlen bizodalmam az hogy 6 even belul feltalálják a modszert amivel a pasik is szulhetnek.
2013. jan. 17. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivjak hitegetesnek. Szegyelld magad. Ha nem akarsz gyereket, mondd meg neki vilagosan." Pisti, nem akarok gyereket. Se most, se 30 evesen, se 40, se kesobb. Ha igy jo neked, akkor rendben, ha nem, akkor keress mast. Ez lenne a tisztesseges."
2013. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy mondod neki, megfog bántódni. De el kell neki mondanod, az egészet. Próbáld finoman tálalni. De lehet hogy rámegy a kapcsolatotok. Most hány éves vagy amugy?
2013. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Üdv! Irtam hogy 24. Nem egyszer mondtam neki mikor feljott a téma (legutobb 5honapja mikor lebabázott a 22 éves barátnőm,mondjuk ő világ életében ezt akarta mert a suli,munka az büzlött keményen)hogy keressen egy kétségbe esett 30-ast aki epekdve várja hogy valaki bevesse a szántást,de azt mondta hogy nem fog.
2013. jan. 17. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed, hogy jó apa lenne? hmmmm itt más gondok is vannak
2013. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azert nem hiszem mert maga is gyerek! Akart egy kutyat megkapta.pedig elotte honapokig mondtam neki hogy az én időmet nem oszthatja be az eb.azt naponta min.3szor le kell vinni,ki kell farasztani,sokszor fingani sincs energiaja este melo utan,gondolja hogy lesz energia 30percet kutyat setaltatni? ...Azota két kutyánk van már .párom reggel 7-re jar dolgozni 12 oraban én hetkor kelek min. heti 3* mert hazisegitsegnxujtast csinalok mellekesbe. Természetesen én vidzem le a kutyakat. 8-12-ig maszekolok fél 1-kor kezdek a masik keruletben a "rendes" melomban.ha vmi csoda folytan nalam van a kocsi a két melo kozt még hazaszaladok kutyat hugyoztatni,de volt hogy nála volt a kocsi és leb.szarintott hogy hogy nem megyek haza a kutyakhoz.alig akarta fekfogni hogy azert nem mert nem kocsival vagyok es igy bkv-val is csodaval hataros a fél1-re valo beérés nemhogy még hazabuszoni a kutyak miatt!nem mellesleg adztmas vagyok es kutya nyal allergias,de kell a kutya.a cigit magáért nem rakta le.aztán mondtam hogy értem tegye le,nem. Aztàn tegye le hogy a kutya ára abból fog kijönni...végül azért se.Most legujabb hepje hogy majd ha gyerek lesz,érte leteszi...had ne szuljek azert hogy bebizonyitsam hogy nekem van igazam.Ezt az egyetlen dolgot is megakarom vonni tole,egyedül erre kolt,csak ezt lolti magara...mondtam neki hogy akkor az egyenloseg jegyeben havi 30-35ezret fogok magamra kolteni meglatjuk a koltsegvezes meddig fogja birni...honap kozepéig se.Szeretni szeretem de erre nem szulok gyereket plane hogy még az ambicio sincs meg.
2013. jan. 17. 18:14
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

én a helyedben megmondanám neki, hogy "Ha a héten le teszed a cigit,ha a kutyákat elviszed a háztól,ha megtanulsz pénzt gyűjteni és oda figyelni rám és egy értéknek tartasz engem,nem pedig a szolgádnak, rá is állhatunk a baba gyártásra.Ha pedig ebből 1-et is mellőzöl,nem lesz gyerek.Te döntesz, hogy lesz-e baba vagy nem.Így nem kell kérdezgetned,hogy mikor lesz már.CSAK RAJTAD MÚLIK!!!"

Ha nem változik semmi,oda tényleg nem való gyerek,mert ezt a sok bocsi,de hülye heppjét folytatni fogja és ez a későbbiekben rá fog menni a kapcsolatotokra,csak akkor már nehezebb helyzetben leszel,mert gyerek is lesz...


A

2013. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
mi a férges oka van annak, h feltettél ide egy kérdést, ha nem is vársz rá választ,tanácsot? Azért érződik, h a tanulás neked is büdös volt, nem csak a rebellis 22évesen szülő barátnődnek :D Többek között a gyereknevelés totális lekicsinylése miatt sem vagy alkalmas valóban erre az egészre, és a párod pedig a jelek szerint tökéletesen kiegészít téged.
2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

# 7/7 Időpont ma 18:40


Nem kicsinylem le a gyerek szülést és nevelést,de tudom magamról,hogy nem lennék rá képes. Úgy gondolom,hogy nem akarok szülni, aztán lehet tudat alatt a körülmények azok amik ezt mondatják velem és egy idő elteltével már saját akaratomnak tekintem az egészet...

Nem büdös se az iskola (diploma) sem a munka, köszönöm szépen, mi így hárman szépen megvagyunk.

ÍA barátnőm otthagyta a fősulit, 2 hónapos ismeretségre összeházasodott, egy év múlva jött a gyerek, előtte az volt hogy egyik hónapban rendőr akart lenni, elment felkészítőre, nem tetszett, ott hagyta, gyereket akart. A férje nem. Akkor ő műkörmözni fog, abba is beleölt egy csomó lóvét, majd nem jött be, aztán megint azt mondta,hogy Ő gyereket akar...férje még nem, aztán elment palacsinta sütödébe, ott volt vagy 2 hónapot, eljött,mert nem tetszett, aztán gyereket akar, végül sikerült bekapnia.Most naponta 5 fotót tesz fel fészre a gyerekről, csak a gyerek a téma, semmi,de tényleg úgy értsd hogy semmi másról nem lehet vele beszélni. A férfje meg látástól vakulásig taxizik,hogy tudja fizetni a taxi bérlést, benzint, a nem kis igényű barátnőmet (Brendon kiságy és pelenkázó kell vadiúj,de kenyér nincs néha elég), és még a mamának is adjanak a rezsibe 60 ezret (a sokadik albérlet után amit nem tudtak fentartani egy keresetből végül odaköltöztek a nagymamáékhoz)és most már egy éhes szájjal több van otthon. Mekkora ötlet, tényleg. Csak akkor fog koppani,ha a férje megunja, márpedig megfogja, az előző kapcsolatában is ugyan így kiszipolyozták (onnan is van egy 4éves kislánya)Úgyhogy bocs,ha esetleg úgy tűnt,hogy a gyerekvállalást és a nevelést kicsinyleném le.

2013. jan. 17. 19:13
 9/16 A kérdező kommentje:

# 6/8 Időpont ma 18:38


Köszi a választ!


Elhiheted,hogy nemegyszer szóba jött már, hogy változtasson a dolgokon,mert ha oda jutunk ott fogom hagyni,de nem fogok addig várni míg gyerek lesz...ha meg addigra gyerek lesz nagyon sanszos,hogy ott hagynám neki. Igen ez most csúnyán hangzik,de tényleg nem érzem magam anya típusnak. És jelen állás szerint ha egyik pillanatról a másikra teherbe esnék, miatta hagynám meg, nem miattam.

2013. jan. 17. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

nem hagynád ott neki,mert akkora erősödnének az anyai ösztönök, mint pl hónapokon keresztül növekszik a pocakodban,érzed a mozgását,mikor meghallod UH-on a szívhangot és mikor eljön a szülés és megpillantod,azt mondanád,hogy semmiért nem adod senkinek.Lennének ott ösztönök,csak el kell kezdeni.:)


A

2013. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!