Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nehezen jött össze az...

Akinek nehezen jött össze az 1 annak a 2 is nehezen sikerült?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mi 7évet vártunk az elsőre de viszont nem szeretnénk megint ilyen sokat várni a másodikra.

2013. jan. 17. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 2,5 év után fogant meg a kisfiam. Most 13 hónapos. Én pedig 4 hónapos terhes. :) Egyébként természetes úton fogant meg nálatok?
2013. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére természetes úton fogant :) Pedig már volt idő pontunk lombikra. Ja és mind a kettőnknél rendben talált az orvos mindent. És mégis ilyen nehezen jött össze. De végre összejött és már alig várjuk az áprilist :)
2013. jan. 17. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
2 év után jött össze az első baba. Visszamentem dolgozni, amikor 2 éves lett és elkezdtünk gyúrni a másodikra, mondván, hogy ha rá is két évet kell várni, akkor se legyen olyan nagyon nagy különbség köztük. Az első hónapban összejött:D
2013. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 3-as gratula hogy ilyen hamar össze jött:) Remélem nekünk se kell sokat várni majd. Mi is kb 2év korkülönbséget szeretnénk tenni. Azért már nem vagyunk annyira fiatalok. Párom márciusban lesz 30 én novemberben 28. Nem lenne jó ha megint 7évet kellene várni.
2013. jan. 17. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Na én is kérek gratulációt, mert ha nem is az első hónapban, de azért hamar összejött :))) Azt mondják a második könnyebben megfogan, úgyhogy nektek is megvan minden esélyetek!
2013. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!