Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab műtét után kinek...

Missed ab műtét után kinek mennyi időr rá sikerült újra teherbeesni? Leginkább olyan emberek válaszát várom akik elötte Nehezen estek teherbe (hosszú idő után)! Utánna is ilyen nehéz várandóssá válni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk két év próbálkozás után jött össze az első. Missed ab óta, szeptember volt az első próbálkozós hónap, eredmény semmi. Most októberben bízom, de félek most sem sikerült.
2012. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt missed ab. 10 év után sikerült de elment és most egy éve próbálkozunk de idáig semmi:( Én is nagyon szomorú vagyok miatta. A doki azt mondta ilyenkor hamarabb összejön,hát sajnos vannak kivételek. Remélem nektek sikerül mert mi is még ebben az évben összehozzuk:)
2012. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szandi24 válasza:
Nekem tavaly decemberben volt missed ab-om 3év próbálkozás után,azóta nem sikerült teherbe esnem:((((
2012. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!