Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis pirosas vérzés még belefér...

Kis pirosas vérzés még belefér? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem várt előtt 2 nappal kis barnázás, majd másnap friss piros vér, de csak kevéske és estére el is múlt. Reggelig semmi! Ma van a nem várt napja, megint csak barnás pecsételés van, reggeli teszt negatív volt.

Lehet csak korai a teszt? Van még remény?


(így nekem még nem volt, hogy abba is maradt volna a pecsételés, ha megjött, akkor előtte 1-2 napig fokozatosan erősödő barnázás, majd vérzés szokott lenni)


2013. jan. 18. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha friss vér is volt, akkor nincs baba!
2013. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de csak nagyon minimális, csak a wc-papíron, amikor pisilni mentem, és csak fél napon át kb, estére teljesen elmúlt minden...


olvastam olyat is, hogy valakinek rendesen meg is jön, gondolom nekik is piros vérrel

2013. jan. 18. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Akinek megjön, nem piros a vér, hanem tényleg minimális és barnás.
2013. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a teszt is negatív akkor nem hinném h baba van.Tesztelj még egyet pár nap múlva ha addig nem jön meg.
2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :(


Még annyi azét hozzátartozik, hogy 26 napos ciklusról van szó, a peteérés kb 10 napja volt, tehát a teszt még könnyen lehet korai...

2013. jan. 18. 14:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de szerintem sincs baba. :( A piros vér tényleg nem jó, még ha kevés akkor sem.
2013. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem rendes piros vérzésem volt terhesen. Ezért nem tűnt fel a 8. hétig. Tesztelj kicsit később, abból amit írtál, még nem fix semmi.
2013. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Simán lehet ha rendes ver is volt. Nekem lombik beultetesem volt, ra kb. 1 hetire elkezdett gorcsolni a hasam mintha megjonne,elkezdtem barnazni,aznap este egy pici ver volt a bugyimon. aztan meg ket napig barnaztam akkor mar ver nem volt. ra 2 napjara mentem vervetelre az mar pozitiv volt, nem volt magas a HCG de pozi volt. ra egy hetire mutatott szep pozitivat az otthoni teszt.sajnos elvesztettem 8 hetesen de nem adom fel. ugyhogy a teszttel meg varj szerintem. sok sikert majd ird meg mi lett.
2013. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, új reményt adtatok :)


Egyelőre semmi, a barnázás megint így estére elmaradozott, már alig rózsaszínes a wc papír. Megírom mindenképp, mi lesz!

2013. jan. 18. 19:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kedves kérdező?
2013. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!