Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni terhességi teszt?

Délutáni terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap jött volna meg a menstruációm de nem jött meg, és még ma sem. Nem fáj a hasam és nem is görcsölgetek. Most csináltam egy Lilly rosmannos tesztet de negatív.

2013. jan. 18. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak késik pár napot. Várj még egy pár napot és reggeli elsőből tesztelj.
2013. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok,nekem is negatív,de nekem fáj is a hasam.Én dokinál is voltam,de még semmit nem lát,csak megvastagodott méhnyálkát,ha egy héten belül nem jön meg,vissza kell mennem,szóval még pár nap és kiderül az igazság:)
2013. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem SOHA nem késik, most 5 napot késett, úgy jött meg...szóval bármi lehet, a negatív teszt sokat elárul :(
2013. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a menses utáni napon korai délutániból tesztelni. A reggeli elsőnek sokkal nagyobb a koncentrációja, ha éjszaka sem voltál kint! Abból próbáld!

És ha úgy is negatív, akkor lehet, hogy csak késik. Persze azért akkor is lehet még terhesség, ha későbbi a baba, de annak már kisebb a valószínűsége!

Hajrá, drukkolok! :)

2013. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát még mindig nem jött meg,de olyan furcsa kis szurkálásokat érzek már.

várok hétfőig és elmegyek dokihoz.

Mire számítsak?:S

2013. jan. 19. 13:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg fog vizsgálni meg csinál egy ultrahangot és kiderül hogy mi lehet...
2013. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajrá! ;)
2013. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
negatív lett a reggeli :S
2013. jan. 21. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor menj el dokihoz és kérdezd meg mitől lehet...Én is kíváncsi vagyok,mert egy cipőben járunk...
2013. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
neked is negatív lett a teszt?
2013. jan. 21. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!