Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt csak akkor...

A terhességi teszt csak akkor mutatja ki a terhességet, ha azt az első "elvileg elmaradt" menstruáció után csináljuk?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy tesztet, és negatív lett. Fogamzásgátlót szedek, viszont 4-5 napja nagyon feszül a mellem, folyásom és hőemelkedésem van. A következő menzeszemnek pont egy hét múlva, 21-én kellene megjönnie. Lehet, hogy azért lett negatív a teszt, mert még nem vagyok túl az első elmaradt menzeszen? Vagy a teszt már most kimutatta volna, ha terhes vagyok? A gyógyszert szedem rendszeresen, így elviekben kizárt a terhesség, viszont manapság annyi mindent hallani... Járt már valaki hasonlóképp?
2013. jan. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korán teszteltél.
2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kimutathatja a menzesz esedékessége előtt is, de csak 1-2 nappal korábban. Várd meg szerintem a menzeszt, és majd akkor tesztelj újra. Ha akkor is negatív, akkor szerintem megnyugodhatsz.
2013. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igen, lehet, hogy korán teszteltem, de úgy voltam vele, hogy lehet, hogy az elmúlt hónapban is csak a gyógyszer miatt volt vérzésem. De az is lehet, hogy ez lesz az 1. menzesz (ha lesz), ami már összefügghet a terhességgel.
2013. jan. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!