Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete vettem PG Mikroszkópot,...

3 hete vettem PG Mikroszkópot, de igazából nem nagyon tudom használni. Pöttyöket látok, meg mellette jobb oldalt egy vastagabb szálat, mintha ágra hasonlítana. De igazából nem látom páfránynak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb ha van peteérésed biztosan lesz páfrány is! Szabályos a ciklusod? Be lehet határolni a termékeny napjaid? ( 30 napos ciklusnál kb 15-ik nap, akkor már lehet nézni a mikroszkóppal a 12-től egész végig)

Volt már pé-m a 24-ik napon is!

Fontos hogy betartsd az utasításokat (előtte nem szabad enni-inni)/vagy hüvelyváladékot nézel.

Legjobb ha minden reggel felkelés után veszel mintát a mikroszkópra.

Én csak ajánlani tudom, nagyon jó kis szerkentyű!

2008. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A menszeszem átlálában 35 napos szokott lenni, de kb 4 hónapra rendetlenkedit. Legutóbb 70 napos volt :)

Ezért gondoltam, hogy a PG teszttel könnyebb lesz.

2008. jún. 2. 11:56
 3/6 anonim válasza:

Szia,


Mi is próbálkoztunk a babát összehozni és nem sikerült majd vettünk egy gabriel ovu lh tesztet és egyből bejött:)... erről a szerkentyűről sok jót és rosszat is hallottam, de nem vélekedem, mert nem próbáltam, mert szerintem a lelki szemeim előtt mindig a páfrány leveleit láttam volna és nem akartam csalódni, saját magamban.

Sok sikert!

2008. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor minden reggel nézd meg, tényleg ha rendetlenkedik a ciklus akkor ez a legjobb, kár az ovu tesztekre sok pénzt kiadni, hiszen elhasználhatnál vagy három dobozzal is.
2008. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen ciklussal sürgősen menj orvoshoz, mert nekem is ez volt kb 2 évig, majd a 4. orvos rájött, hogy tele vagyok cisztával azért nem jött meg, mert nem volt normális peteérés, hanem helyette ciszta lett. Kaptam bromocriptint, aztán mikor alakult a helyzet clostilbeggyt is írt. Nem múltak ela ciszták, de nem is okoznak gondot és 12 hetes terhes vagyok most. A ciklusaim pedig 80, 90 , 58, 64 stb naposak voltak, a végén pedig pont 29. Menj dokihoz, mert ez nem normális jelenség és nagyon nehéz így a teherbeesés. A mikroszkóp pedig nekem is csak utána lett páfrányos hogy volt kimutatható peteérésem. Nem biztos hogy neked is ez a bajod, de én azért kivizsgáltatnám. Sajnos mostanában ez elég gyakori dolog.
2008. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem, hogy eljött ideje, hogy elmenjek orvoshoz. Igazából mindig csak halogattom, hogy még ezt a hónapot megvárom... hátha így is összejön. Akkor legalább vagy megnyugszok , hogy semmi bajon :)Remélem így lesz.
2008. jún. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!