Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire rendszertelen menstruá...

Ennyire rendszertelen menstruációval kisebb az esély?

Figyelt kérdés
teljesen kiszámíthatatlan a menstruációm, egy ideig egy-két nap eltéréssel havonta jött meg, de már most lesz a harmadik alkalom, hogy 3 havonta. így kisebb az esély rá, hogy megszakítással teherbe essek? egyszer védekeztünk így eddig a barátommal. 18/L
2013. jan. 19. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, viszont mielőbb kikéne magad vizsgáltatni, mert tuti valami hormonális betegséged van amit kezelni kéne.
2013. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.kisebb, mert vagy teherbe esel vagy nem. Vedekezesnek ez a legkockazatosabb modja. Ne felejtsetek el, hogy az elovaladekban is lehet himivarsejt, amit meg aztan plane nem.erzekeltek, hogy mikor tavozik, igy megszakitani se tudod az aktust es ez bekovetkezhet sokkal hamarabb, mint maga az ejakulacio.

Az ovszer jobb megoldas sokkal. (go dolom a fogamzasgatlot szandekosan nem akarod még szedni).

Az elsonek igaza van, erdemes nodokihoz elmenni.

2013. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a menstruációm, jó ha 2 havonta megjön. Bogyóval szépen beállt, de mindkétszer mikor leálltam a gyógyszerrel azonnal megfogant a baba. Tehát nálam nem jelent gondot.

Nem kisebb az esély, ne kísérletezz, védekezzetek rendesen.

2013. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mióta az eszem tudom rendszertelen a menszeszem.

A 26.naptól a 46.napig minden belefért nálam.

Voltam orvosnál aki azt mondta,majd ha gyereket akarok gyógyszeres kezelés fog kelleni emiatt.

Mi óvszerrel védekeztünk egyébként.

Mikor babát akartunk akkor nem használtunk gumit és a második próbálkozásra rögtön össze is jött 1 héten belül.

Tehát innentől kezdve én NEM hiszek abban,hogy rendszertelen menstruációval nehezen,vagy csak gyógyszeres kezelés mellett lehet teherbe esni...

2013. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!