Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a jóstesztel...

Mi a véleményetek a jóstesztelésről? Mindenképp csak a reggeli első vizeletből végezhető el? Valakinek bevált már? Mikor kezdtétek el csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem, de én nem folyamatosan teszteltem! Csak nemvárt előtt poénból előttem egyet a barátnőm unszolására, aki akkor rendelt 100 db-ot. Egyből olyan erős két csíkos lett,hogy majd leugrottak a zebrák!:)

Rá fél órára viszont nekem már a terhesteszt is halvány pozi lett!

2013. jan. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Reggeli első vizeletből csináltad?

2013. jan. 20. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt olvastam már olyat is, akinek a terhességi halvány pozi lett és az ovulációs negatív. Úgyhogy azért sztem sokat ne adj rá. Vagy ha bírod lelkileg, hogy akár pozitív ellenére mégis megjönne, mert sajna ilyet is olvastam! De hajrá! Szorítok! És sztem mindenképpen a reggelivel csináld!
2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha az ovutesztet jóstesztként használod, mindenképp a reggeliből csináld!

Én is használtam, és kimutatta, aztán a mensi utáni napon már a terhesteszt is!


Sok sikert!

2013. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!