Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bevalt nektek a "reggeli...

Bevalt nektek a "reggeli banankura"? Probaltatok mar?

Figyelt kérdés

A fogyokura lenyege, hogy a napot egy nyers banannal es egy pohar szobahomersekletu vizzel kell kezdeni.

es igy allitolag lehet fogyni...

nekem eleg hihetetlennek tunik :)


2009. febr. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggel a banán jó dolog. Ő az egyik legmagasabb szénhidráttartalmú gyümölcs, ennél fogva hízlal. De nem úgy, ahogy a kenyér szokott, mert az összetett szénhidrátok (pl banán, gyümölcscukrok) másként hasznosulnak, mint a péksütik (lisztek) egyszerű szénhidrátjai. Ez utóbbiakat fogyasztva gyorsan fel-aztán gyorsan lezuhan az inzulinszinted. A lezuhanást éhségnek érzékeled.

Ezért jó a banán- de a délelőtti órákban fogyaszd.

Amit írtál, a vízzel együtt beindítja az anyagcserédet reggel, amúgy is ilyenkor kell megenni a napi szénhidrátot normális fogyókúrában- mert a nap folyamán még ledolgozod.

Ha gyors az anyagcseréd, akkor nem hízol annyira könnyen- ezt napi 5-6 könnyű étkezéssel lehet elérni, bármilyen hihetetlen is.:)

A nap további részében fehérje és zöldség. Este semmi. Sok folyadék, legalább 45 perc aerob sport kétnaponta, ezek a fogyás alapjai.

2009. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

A banán grammonként kb 1kcal energiát tartalmaz, szóval nem éppen fogyókúrás. Azmeg, hogy iszol rá vizet nem oszt nem szoroz. Ennyi erővel az emberi szervezetben lévő víz is fogyaszthatna, ha banánt eszel mellé... Arról már nem is beszélve, hogy az emberi szervezet maghőmérséklete 37°C, előbb-utóbb a víz is felmelgszik ilyen melegre, szóval marhára mind1 milyen volt a kiinduló hőmérséklete.

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy a banán+ víz kombináció hasmenést, vagy emésztési gondokat okozhat, de hadd ne mondjam, hogy akkor ez milyen kúra. Akkor én meg megalkothatnám az aszaltszilva csodakúrát (ha még nincs ilyen), kb ugyanilyen szemfényvesztés volna.

2009. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: ha iszol langyos vizet, teát, kávét, észre veheted, hogy esetenként azonnal kakilnod kellett tőle. A kávénál ebben a koffein is ludas, de a langyos italok "elindítják" reggel a szunnyadó bélműködést.


Egyébként első válaszomat a Te figyelmedbe is ajánlom.:)

Szép napot!

2009. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

drága 2. válaszoló!

hallotál te már egyáltalán erről a fogyókúráról? nem igazán értem, hogy miért szólsz bele olyanokba, amikhez egyáltalán nem értesz...


kedves kérdező!

én most kezdem ezt a kúrát, egy barátnőm 3 hónap alatt 20 kg-ot fogyott vele (ez már fél éve), és azóta is tartja a súlyát!!


szerintem hatásos :)

2009. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!