Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék! Hónapról-hóna...

Babát szeretnék! Hónapról-hónapra kudarc ér mert még mindig nem jön a várva várt baba?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy beszélgetős oldalt azokkal, akik régóta szeretnének babát. Hogy könnyebb legyen elviselni a várakozást...esetleg olyanokat akinek összejött már.
2013. jan. 20. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk se jött még össze. Kb 1 éve próbálkozunk. Most megint nem jött meg de sajnos a tesztek negatívak. Remélem hamar sikerüni fog a baba. Szorítok nektek.
2013. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi 8 hónapja próbálkozunk,és én is nagyon nehezen viselem a folyamatos csalódást..!
2013. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

valami elfoglaltságot kéne kerítsetek magatoknak,ami elfeledteti veletek ezt a beidegződést,hogy akkor most baba és hőmérőzünk,meg társai.Valami olyasmi,amitől eszetekben sem jut a babára gondolni,a teherbeesésre.Na akkor majd sikerülni fog.

Görcsösen 6 hónapig akartam,aztán gondoltam,ha akar jön ha nem nem.Kiskutyát szereztem be magamnak,akivel sokat kellett bajlódni,de nem sokáig,csak 3 hétig,mert közben sok mindennek az illata kezdett nem tetszeni,tesztet csináltam,pozitív lett.Kutyulit,azonnal elajándékoztam.

2013. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem hőmérőzök. Ugy vagyok vele hogy majd jön ha itt az ideje. De most nem jött meg és egy kicsit reménykedtem azért.
2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi 1,5 éve és nagyon ki vagyok miatta. Persze minden hónapba késik, megcsinálom a tesztet és amikor látom h.negatív kiborulok és 2napig depis vagyok.
2013. jan. 20. 14:33
 6/16 A kérdező kommentje:
Én sem hömérözök nem szedek semmit bár minden gondolatom a baba körül forog. Minden hónapba jönnek a tünetek meg a remény hátha most összejött persze aztán megjön. Azért írtam ide hátha így könnyebb lesz ha megosztjuk egymással a dolgainkat.
2013. jan. 20. 14:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Én már reszketek a tesztelésnél és úgy várom a második csíkot. Nekem nem rég múlt el a havim szóval rajta vagyunk a párommal a dolgon. Mindenkinek sok sikert!
2013. jan. 20. 14:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Pontosan két éve szeretnénk! De olvastam érdekes dolgokat, amik hátha segítenek, tehát egy hét múlva petetérésre fel! :))
2013. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt 6 éve csinálom. Nagyon nehéz, de egyszer nekünk is megadatik egy csöppség! 3 napos késés után ma megjött megint! Iszonyú nehéz az első nap amikor megjön,de másnap már az jut eszembe, hogy hátha majd ebben a hónapban. Feladni nem akarom és nem is fogom! Hónapról-hónapra egyre nehezebb hinni, de úgy érzem nem hiába való a várakozás!
2013. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az én barátnömnek 15évre lett babája mindig vítgasztal h.majd összejön ha nem várom. De várom! Valami praktikát valaki. Méhpempö tea kinek mi a tapasztalata?
2013. jan. 20. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!