Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék! Hónapról-hóna...

Babát szeretnék! Hónapról-hónapra kudarc ér mert még mindig nem jön a várva várt baba?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy beszélgetős oldalt azokkal, akik régóta szeretnének babát. Hogy könnyebb legyen elviselni a várakozást...esetleg olyanokat akinek összejött már.
2013. jan. 20. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt vannak egy joparan hasonlo cipoben...!

2013. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én maradok itt.

Nekem a tea, méhpempő nem vált be.

Viszont elkezdek aviva tornázni és eszem búzacsírát, megeszem a kalapom ha ez sem segít.

2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A párom és én gynexet szedtünk, mást nem. Nekem valamit segített mert megszűntek a menstuációs görcsök. Nekem nem jutott eszembe hömérőzni, de lehet h.nincs is peteérésem. Engem az agyalás tesz tönkre, mert mindig keresem a hibát. orvosnál voltam mindent rendben talált.
2013. jan. 21. 07:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! 9. vagyok. Én 2 éve hőmérőzök, szedem a gravidát, a párom e-vitamint meg c-vitamint szed. Mi kipróbáltunk már minden alternatív gyógymódot, de semmi nem segített. Most túl vagyok már az első sikertelen inszemináción is. Pedig elméletileg egyikünknek sincs semmi baja. Párod volt már andrológián?
2013. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az összeférhetetlenségi vizsgálatot megcsinálták már nektek? Lehet, hogy sűrű a méhnyaknyák, azért nem jön össze.
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Engem már vizsgált az orvos szerinte teherbe tudnék esni. A páromnak spermaszám növelőt ajánlottak én meg elkezdem inni a tea keveréket meglátjuk hogy alakul. Még reménykedek, de ha az évben sem sikerül, akkor feladom.
2013. jan. 22. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!