Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki rossz sperma eredmény...

Van, aki rossz sperma eredmények mellett spontán teherbe esett?

Figyelt kérdés
Ha vannak tapasztalataitok, osszátok meg velem. A férjem leletei elég rosszak lettek. Mennyi idő kell kb, amíg az eredmények javulhatnak?
2013. jan. 20. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk annyira rossz volt az eredményünk, hogy még inszemet sem javasoltak, hanem egyből lombikot. Állítólag a férjemnek nem elég, hogy kevés is volt a sperma száma még valami anyag is hiányzik, ami eljuttathatná a spermiumot a petesejtig. Illetve, ha még el is jutna nem lenne képes magától "berágni" magát.

Ez volt júliusban... erre december közepén pozitívat teszteltem. 2 év 8 hónap próbálkozás után. Természetesen minden külső segítség nélkül, természetes úton.


Amúgy komolyan nem tudom, hogy ez mit segített vagy sem, de azért leírom. Mikor az első tesztje volt az nagyon rossz eredményt adott. Ekkor elkezdett szedni egy termékenység javító vitamint. Kb másfél hónappal később megismételtük a tesztet, ami a szöges ellentéte lett. Egy ideig még szedte ezt a vitamint, de aztán ellustult. Egyszercsak megint kellett egy teszt, ami megint csak rossz lett, de nem sokkal rá, ezt megint meg kellett ismételni, mert a doki kért valami speckó tesztet is. Itt kaptuk a hírt erről az antitest vagy milyen hiányról. Ez júliusban volt. Kb szeptemberre tudatosult bennünk, hogy márpedig ez tényleg csak lombik lehet... ekkor iratkoztunk fel a várólistára, viszont itt megint belendült és megint ekezdte szedni a vitamint. És már fentebb írtam, hogy mi az eredmény.


Tényleg nem tudom, hogy ez segített e. Minket meggyőzött. A baj csak az, hog ymi nem Magyarországon, hanem Angliában élünk és ezt a vitamint nem lehet Magyarországon kapni. Azért linkelem, hátha tud nektek segíteni valaki beszerezni, már ha szeretnétek használni

[link]

2013. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak/lassú sperma eredmény javulásról tudok beszámolni,de babáról még sajnos nem. Mi mikor kivizsgálásra mentünk 3 évvel ezelőtt,akkor páromnak nagyon rossz eredménye volt 3 mill/ml egyből lombikra irányítottak minket. Első sikertelen lombiknál volt 5 mill másodiknál 10mill körül. Mivel párommal egyáltalán nem törődtek, én kerestem rá mit szedjen: folsav,vitaminkomplex,D,E vitamin és olajos magvak. Egy éve volt a második lombik mikor azt mondtam szünet... és most az eredménye 22 mill/ml. Doki otthon/külföldön élünk, megvizsgálta ,adott neki hormoninjekciót és tablettát mert az még lökhet rajta. Hát ennyi. Férfiaknál sok esetben lassan következik be javulás ezért ha vki már nem akar várni, lombikra irányítják vagy inszemre. Előző hozzászólónak szerencséje volt gratula neki :) Mi próbálkozunk tovább ,most nagyobb reménnyel.

Egyébként kedves kérdező miért rossz a férjed lelete? Voltak más egyéb vizsgálatok is? /hormon,prosztat.../

2013. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

MÉg annyit hozzátennék, hogy egy teszt eredménye alapján még ne keseredj el. A féfiaknál is van egy ciklus és minden szakaszban más a sperma minősége. Az igazi képhez egy éven keresztül kéne rendszeresen mintát venni különböző időintervallumokkal a tesztek között és úgy talán lehetne valós képet kapni. Szóval egy rossz teszt ereménye még nem feltételnűl jelent rosszat.

Amit viszont az első is írt, a különböző vitaminok és olajos magvak segítenek. Az én álltalam belinkelt vitamin is csak erről szól.

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az sperma eredményei lettek rosszak, szintén 3 mill/mili l.

Hormon vizsgálatok még most lesznek.

Vitaminokat szedünk már.

2013. jan. 23. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


mi lett veletek azóta?

2018. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!