Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS esetében, fogyás mellett...

PCOS esetében, fogyás mellett mikor érdemes letenni a fogamzásgátlót, hogy lássuk, van-e már spontán ciklus?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, diétázom, szedek metformint és Dienille nevű fog.gátlót. Nagyon-nagyon el voltam hízva 114 kilóról már kb fél év alatt lefogytam 92-re. Még mindig sokat kell leadnom, de borzasztóan izgat, hogy vajon ez a fogyás javított-e már a ciklusomon.


Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok? Mennyi fogyás javít már a cikluson?


Vérzésem a csúcssúlyomnál egyáltalán nem volt. Korábban is szedtem fog.gátlót, még a PCOS diagnosztizálása előtt. Az abbahagyásakor 90-95 kiló körül lehettem, megjött egymás után szépen négyszer, de ahogy elhagytam a 100 kilót, abbamaradt. Ez csak utólag tűnt fel, hogy lehet összefüggés. Sajnos nem tudom, hogy a kedvezőbb súly miatt jött meg szépen akkoriban, vagy csak "lendületből" a gyógyszerszedés után.


Mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 7. 13:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!