Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, hogy a Symicia...

Az normális, hogy a Symicia nevű fogamzásgátló ezt teszi?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdtem el szedni először tablettát,a mensi első napjától,ahogy az orvos mondta.Idegileg kb a padlón vagyok,ideges vagyok mindenért és minden miatt rám jön a sírás,iszonyat érzékeny lettem,2napja pedig napközben szagokra elő-elő jön egy kis undor és hányinger.Pl anya tepertőt csinált és majdnem hánytam a szagától,meg a sült csirkecomb főszeres szagától is.Ez normális?
2013. jan. 20. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vàlt ez be neked! Èn anno a Minerva-tòl voltam ilyen rosszul, terhessègi tüneteim lettek 1hèt szedèse utàn. Menj vissza ùj gyògyszert ìratni. Kèrdezd meg, hogy szedhetsz -e Jangee-t. Nekem ettől az egytől nincs bajom. Kèrj egy vèrvètelt hormonra, ès annak fejèben ìrjon fel az orvos màsikat.
2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hormonvizsgálatból se tudja megállapítani az orvos, hogy milyen tabletta kell.

Ez lutri. Ad egyet, és vagy bejön, vagy nem. Max a jóisten tudja előre, hogy mitől lesz bajod, az orvos nem tudhatja!

2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor tuti nem kellene szednem? mert egyébként nincs semmi más bajom és ezt az idegi állapotomat igazából a mensire is foghatom,mert olyankor is szoktam ilyen lenni,csak ez a hányinger nem stimmel...
2013. jan. 20. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lutri, felènk ìgy csinàljàk.
2013. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!