Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden másnapi szex jo lesz...

Minden másnapi szex jo lesz baba sikerűljőn? Milyen poz az igazi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nem. akkor kell sexelni mikor szeretkezésre, sexre van szükségetek. azért hogy ott a párod reszelgessen nem feltétlen kell. úgy csináljátok ahogy régen. a hímivar sejtek elvileg napokig életben vannak és várják a petesejtet. a póz mindegy, csak a sperma bemenjen, aztán majd megtalálja hogy merre kell mennie.
2008. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha kifolyik valamenyi?
2008. jún. 2. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok a babucira!!!....de szerintem nekem nehezebben fog sikerulni,mivel vannak problémak és a hónapról hónapra tartó kudarcoktól meg rettegeg. Az is természetes,hogy kifolyik,amennyire szukség van az bennt marad :o)
2008. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem hátrahajlo méhem van.attol nem jőnn őssze?
2008. jún. 2. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rendszertelen a menzi.Doki talált pici cisztákat a petefészkemen,most fogom kezdeni a DUPHASTON nevu gyógyszert,remélem fél éven BELUL sikerul.Meg figyelem a peteérést gozerovel.
2008. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
remélem nektek is sikerűl minél hamarabb.
2008. jún. 2. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nerkem is hátra hajló méhem van és már voltam kétszer terhes csak fiatalon amikor még nem gondolkoztam sajnos és abortusz lett a vége most meg a félkaromat oda adnám egy kis csöpségért!:(
2008. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnálom.valakinek hogy ősszejőnn hamar.miért nehezebb teherbe esni hátrahajlo méhel?
2008. jún. 2. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Elöző válaszoló...Mert nekünk nagyobb utat kell megtennijük a spermáknak.Ezért jó a kutya póz hátulról vag legyél alul csak rakj magad alá kispárnát.Amikor fiatalon teherbe estem raktunk alám kispárnát nemtudtam,hogy így könnyebb csak zért csináltuk mert mélyebre ment és klasszabb volt.Jó próbálkozást!!!Mióta próbálkoztok?
2008. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én vagyok a Duphastonos :o)). Mi most álltunk neki 5-6hete,de csak 1hete voltam orvosnál segítségért,mert 2-3havi menzesszel nehéz lenne.Nem tudom....maglátjuk!Nem ismeri valamelyiktek ezt a gyógyszert?
2008. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!