Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyünk eggyütt a...

Mikor legyünk eggyütt a párommal, ha az ovu teszt +ot mutat?

Figyelt kérdés

29naposak a ciklusaim,most aug.25-én jött meg.Ez volt az első nap a ciklusomnak.

Mikortól teszteljek?

A pozitív teszt után mikor van a legnagyobb esélye a teherbe esésnek,hogy fiú foganjon meg?


Köszi a válaszokat4


2009. aug. 31. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem utána 1-2 napig érdemes. Amúgy nekünk is ovuteszt segítségével sikerült a baba, kb fél évig használtam. Sok sikert! ;)
2009. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Milyen lett a babád neme?
2009. aug. 31. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem 30napos ciklusaim vannak(állt),és mi is ovutesztet használtunk,én a 12.naptól teszteltem vele és a legerősebb pozitív napon és utána nap, voltunk együtt a párommal,és a második hónapban már nem jött meg a mensim:D.Kisfiunk lett és,pont ma lett 1éves:).

Üdv

2009. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúú!!!Nagyon köszi mindkettőtöknek!!!

A 2.-ik válaszoló kisfiának NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT,VIDÁM GYERMEKKORT KÍVÁNOK!!!

2009. aug. 31. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!