Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani endokrinológust Kecskeméten vagy Szegeden akinek van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy konzultáció? Sajnos nagyon régóta várjuk a csodát, de nem jön. A nődokim nem akar beutalót adni, mert szerinte nincs rá szükség, de engem megnyugtatna.

2013. jan. 21. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kecskemét. Dr. Naszódy Péter endokrinológus A Bagoly utcai egészségházban rendel magán . Itt tudod magad előjegyeztetni: www.meditres.hu

Friss TSH-val kell menni hozzá. Háziorvosodhoz elmész, és megkéred adjon neked beutalót vérvételre TSH, T3, T4, mert endokrin magánrendelésre mész, és ezt kérték. kb 1 hét mire megvan a vérvétel eredménye.

Nekem Naszódy nagyon sokat segített, sőt mondhatom neki köszönhetem a kisfiam. Mi 6 évet vártunk a csodára, és ő hozta meg nekünk! Fiatalos, korrekt, rendes, rosszat nem tudok róla mondani. Első konzultáció 10, ezt követően 6ezer kér/alkalom.

2013. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi is 6 éve várjuk az első babánkat. Van friss Tsh eredményem, pont emiatt akarok endodokihoz menni.
2013. jan. 21. 13:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi lett a TSH?
2013. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
0,3 lett most az utolsó, de ami engem aggaszt, az hogy előtte 10.01-én 3,64 volt. Nem értem mitől esett le ennyire. Nem szedek semmilyen gyógyszert, nem változtattam az életmódomon sem.
2013. jan. 21. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor nyílván átment alulműködés túlműködésbe.

nekem anno 3,8 volt a TSH-m. Erre kaptam Naszódytól Euthyroxot + kiderítette hogy PCO-s is vagyok, arra pedig Meforalt írt fel. Októberben derült ki mi a problémám, januárba meg a másik (pco), kaptam mindenre bogyót, februárba már meg is fogant a kisfiam. Időközben egy jó kis inzulinrezisztenciára is fényt derített, illetve egy genetikai betegségre is.

Szívből ajánlom neked ezt az orvost! Ki a nődokid? Nem értem, miből tartott volna neki egy beutalót írni? 6 év alatt milyen vizsgálatokon vagy túl? Hormon? IR? PCO? Egyébként nálunk az endokrinre(TB) kb 2hónap a várakozási idő mire időpontot kapok, és öt perc alatt lezavarnak, hogy nincs semmi bajod. Ezért jobb a magán. Itt kb 10-15percig benntvagy. Ha sikerült bejelentkezned szívesen segítek a részletekben is! Én tegnap jegyeztettem elő magam nála, február közepére volt időpont, úgyhogy látszik mennyire jó doki, mindig be van telve. Kecskeméti vagy?

2013. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Naszódy dr-t ajánlom.
2013. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lakhelyemtől kb 50km-ert autózom érte, de megéri!
2013. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem van egy nődokim Szegeden, őt Dr Koloszár Sándornak hívják. Ő csinálta az inszemet. Meg van egy dokim ahol lakom Kiskunmajsán őt Dr Balog Istvánnak hívják. Ir-es vérvételt sem akartak csinálni, pedig szinte könyörögtem érte. Hát eddig petevezető átjárhatóságin voltam, meg fél évig szedtem clostyt, meg figyelték a peteérésemet uh-n. Ezzel el voltam intézve. Én úgy érzem ez kevés, ezért gondoltam elmegyek egy endodokihoz. Legfeljebb azt mondja tényleg nincs bajom, de sajnos én ezt kétlem. Holnap kérek időpontot, majd kiderül mikorra kapok.
2013. jan. 21. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor üdv a szomszédból:) (Szentlászló) Én Balogh-nál szültem (volna), egy utolsó senkiházi. Az nst-n fekve olyanokat mondott hogy jobban járna ha elmenne kőműves mellé segédnek, ekkor volt hogy bezárták a félegyházi szülészetet). Végül hála nem nála szültem, mert éjszaka Balog doktor nem hajlandó bejönni egyik kismamájához sem...:( Balog egy.........na....nem hiába kezdtem külön utat járni nélküle, a rossz TSH-mra, és a magas tesztoszteronomra azt monta hogy ez jó!
2013. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Balog úgy szedette velem a clostit mint a cukorkát. Másfél év múlva már cisztás volt az addig "üres" petefészkem. Anélkül szedette velem, hogy megnézte volna a tsh-m, pedig hiába érlelsz tüszőket clostival, ha rossz a pm-ed, akkor nagyon nehezen jön a baba. Volt két vetélésem ez miatt :(.
2013. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!