Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánljatok jó Endokrinológust...

Ajánljatok jó Endokrinológust Budapest?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is érdekelnek. Mennyi idő bekerülni hozzá? Mennyi nála egy találkozás? Mennyire empatikus? Az ár is érdekel.
2012. szept. 13. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a mensmentist ajánlom neked. Onnan bármelyik doki jó, én Rencz Ritához járok. A Cirisben is rendel, oda könnyebb bejutni. A mensmentisbe kb. 1-1/2 1 hónap a várakozási idő. Kiváló orvosnak tartom, szakmailag profi, emberileg szintén. Első konzultáció 12 ezer, a többi 10 ezer. Van lehetőség távkonzultációra, az 3 ezer.
2012. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dettó.

Nagyon szeretem Rencz Ritát, és maximálisan megbízom benne.

Végigkísérte a terhességemet is, közel 4 éve járok hozzá.

2012. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is Rencz Ritához járok!:D Csak ajánlani tudom!:)

OFF

Lányok!

Ti végig szedtétek a Meforalt terhesség alatt???

2012. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MensMentis - Dr. Breyer Helga! Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom! Nem sokat kell várni, és a laborok is azonnal megvannak! Nagyon kényelmes, gyors az ügyintézés, a doktornő meg egy álom! Egyenes, barátságos, határozott! :) árak a honlapon: www.mensmentis.hu
2012. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Mentek a zöld kezek.
2012. szept. 13. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Még egy plusz Breyer Helga doktornőnek! Nagyon empatikus, nem hosszú a várakozási ideje, és szakmailag is nagyon felkészült a doktornő.
2012. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mensmentis Tűű doktor a legjobb.
2012. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én úgy tudom nem lehet végig szedni a Meforalt, nekem R.R. a 12. hét végéig leépítette.
2012. szept. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Dr. Kiss Csabához járok és nagyon jó!3 ismerősőm ajánlotta végigvizsgált egy ciklust és egy hónap alatt helyrerakta a hormonjaim.És nem is olyan drága!Vitarolg magánrendelőben van.És nagyon kedves mindenben segít.Én még ilyen kedves orvossal nem találkoztam.
2012. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!