Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés után, meg egy...

10 nap késés után, meg egy kicsit véreztem is+barnázok, lett egy halvány = os tesztem. Voltam orvosnál (uh) és azt monta nem vagyok az. 1 hét és vissza kell mennem. Leheteg még terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a halvány csík is csík! Talán már 1 hét múlva többet lát. hallottam már ilyet! Gratula!
2008. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha sajnos a teszt csinál téves eredményt, de a doki valószínűleg azért hívott vissza,mert ha baba van akkor még nemigen lát semmit.Egy hét múlva viszont már ott lesz a petezsák esetleg több. Most lehet hogy látott egy felritkult területet ami általában a terhesség helye lesz,de más is lehet. Szerintem tesztelj, mert terhesség esetén minden nap egyre sötétebb a két csík, ha pedig nincs terhesség, akkor vagy ugyanazt látod, vagy eltűnik. A lényeg hogy ugyanazt a fajta tesztet vegyed mint előtte. A két csík ott volt, de újabb teszttel kiderítheted, hogy terhesség miatt volt-e ott.
2008. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondta ,hogy nagyobb a méhem,és ha vannak tüneteim akkor valószinűleg terhes vagyok.fájdogál a hasam,meg a fejem is. szerintetek?
2008. jún. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!