Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?

Szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
24 és 26 nap között vannak a cilusaim, legutóbb 24 napra jött meg. Van esélye, hogy baba vana dologban, Ma vagyok a 24. napon. Köszönöm

2013. jan. 21. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 2 héttel. Akkor már biztosat kell mutatnia, bármikor fogant a baba.
2013. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az már eltelt. Van olyan teszt,ami este is kimutatja vagy várjak reggelig? Két gyerekekm van már, nem ma kezdtem és most mégis tancsátalan vagyok!:)
2013. jan. 21. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Nekem is 2gyerekem van...mégis feltettem egy hasonló kérdést a napokban.

Ha jól értem ma kellett volna megjönnie vagy 2napon belül (nem)fog. Én a késett mensi után 2-3nappal csináltam csak tesztet mert a késés napján nem mindig lesz pozitív a teszt.

Fontos a reggel csinált teszt,mert ha este vagy délután csinálod akkor akár fals negatívat is mutathat,még akkor is ha esetleg terhes vagy.

Szóval én várnék még pár napot és reggel csinálnék egy extra érzékeny(10mlU/ml) tesztel egy próbát. Nekem a 25mlU/ml is kimutatta a késett 3.napon. :)

Most vagyok 6hetes.


Írj,hogy mi lett a teszt eredménye.

2013. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A lányomat aznap délelőtt mutatta k,mikorra nem vártam!
2013. jan. 21. 19:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este csináltam tesztet,pozítiv! :) Bár nem terveztük, de ha így alakult, akkor szeretettel várjuk:)
2013. jan. 23. 07:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


De jó GRATULÁLOK!!! :)

Mi sem terveztük most a 3.babát,de örülök neki.


Hány hetes vagy?

Én tegnap voltam dokinál,de nem lehetett látni csak a petezsákot. 6+4napos vagyok ma.

Mikorra várod? Szeptember?

2013. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy. Mi akartunk még egyet, de kicsit később, kellőképpen le vagyok döbbenve.

Elvileg szeptember 30., de mivel ez a 3. császár lesz, tuti előbb jön ;) Nekm a lányommal 5 hét 3 naposan már volt szívhang, a fiamnál csak a 7. héten.

2013. jan. 23. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor nálatok is meglepi volt a 3.baba érkezésének híre!!:D


Amúgy mi is terveztünk 3.at,de szintén nem most,mert a kisebbik fiam még csak 21hónapos és úgy szerettem volna ha már ő is ovis legalább. A nagy 3,5éves.

Szóval a 3.baba ráért volna egy kis lélegzetvétel után,esetleg pár évet dolgozni mentem volna vissza és úgy vállalni.

Én febr. 5-én megyek újra UH-ra mert a mostanin csak "embrioárnyékot" láttak, szívhangot egyáltalán nem. Szóval kicsit aggódom,de remélem nem lesz semmi.


A szeptemberre kisbabát várók, itt a GYK-en keresztül csináltunk egy babás társalgót/fórumot. Jó kis csapat jött össze van akinél a 4.baba érkezik ekkora. :)

Ha van kedved csatlakozhatsz,jó megbeszélni az éppen aktuális bajainkat vagy örömünket.


[link]


Iza

2013. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, regisztrálta,, de nem tudok hozzászólni.:(
2013. jan. 25. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Belépés után sem tudsz? :/ Pedig örülnék,ha csatlakoznál... :D

2013. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!