Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk es ha ovu...

Babat szeretnenk es ha ovu elott es ovukor is sexelunk akkor inkabb fiu lesz? Vagy ez "hulyeseg"h ovukor csak fiu lehet? Valakinek lett kislany ovu sex utan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez a módszer sem biztos. Ha biztos lenne, mindenki használná, és tudatosan lehetne befolyásolni a gyerekek nemét. Ugyan növeli az esélyeket, de ha egy lány életképesebb, akkor a leányka fog beérni a célba. Itt ugye arról van szó, hogy a fiúcskák gyorsabbak, de hamarabb pusztulnak, míg a leánykák lassabbak, de szívósabbak. Általában. De ugye "sokan" vannak, akiknél becsúszik 3., 4. gyerkőcnek is egy azonos nemű, hiába trükköznek. Szerintem, ez teljesen véletlen. Az nyer, aki életképesebb. :)
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.mar van egy kisfiunk,akit szerintem ovukor hoztunk ossze.es volt 2 vetelesem amkiet ovu elott csinaltunk,nemtudom ez befolyasolhatta a vetelest h lehet lany lett volna csak nem eleg eros?!nemtudom
2013. jan. 21. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van és pár nappal ovu elôtt volt az esemény.
2013. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom lett pár nappal ovu előtt volt sex.... Esetleg próbáljatok meg ovu napján együtt lenni, még mindig jobb két kisfiú mint egy sikertelen terhesség. Sok sikert.
2013. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!