Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A problémám a következő: 2...

A problémám a következő: 2 éve szeretnénk a párommal babát. Voltunk orvosnál, minden rendben, de a trónörökös nem érkezik. Van valakinek tapasztalata a témában? Ne azt irjátok h nem kell rágörcsölni mert amikor nem terveztük akkor sem sikerült.

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hormont is néztek? Párodat is? Átjárhatósági vizsgálat is volt?

Dettó ugyanúgy vagyunk két éve nem sikerül a bébi és fogalmam sincs miért....most is érzem, hogy meg fog jönni már kivagyok ettől.

2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenféle vizsgálaton túl vagytok mindketten?
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Akkor mit írjunk???? :)

ha orvosok nem tudnak értelmeset mondani,

akkor mi , akik esetleg lelket akarnánk önteni beléd, bíztatni...abból meg nem kérsz, akkor milyen lehetőség közül választhatunk még?? :)

2012. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Van ilyen. A barátném példája:) A volt férjével 3 éven keresztül nem sikerült a baba, pedig mindenféle vizsgálati eredmény szerint egészségesek voltak. Elváltak, összejött egy dilis fazonnal, aki az első szex alatt teherbe is ejtette.


Olvastam, hogy létezik olyan, amikor gyakorlatilag minden adottság megvan a babához, de még is gyermektelen a pár. Ismeretlen eredetű összeférhetetlenség, általában lelki okokra vezethetők vissza. Én erősen ajánlanék nektek egy kineziológussal való konzultációt, illetve akupunktúrával foglalkozó szakember felkeresését.


Valamint nagyon sokan dicsérik az Aviva tornát is, állítólag visszaállítja a normális testi-lelki egyensúlyt a női szervezetben. Heti 2-3alkalom, fél óra.

Ha kell a tornáról szóló könyvecske,amiben benne vannak a gyakorlatok, szól és elküldöm emailben.

2012. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lassan egy éve nem jön. Az 5.(!!!) orvos volt az, akinek normális ötletei voltak (tabletta után szórakoznak a hormonjaim), és elküldött terheléses cukorvizsgálatra (kiderült, inzulinrezisztenciám van), és egyéb hormonvérvételre (súlyos D vitamin hiány, ami meddőséget okoz, a női hormonokat még várjuk). Én azt ajánlom, hogy addig menjetek orvoshoz, amíg nem hajlandó érdemben foglalkozni veletek!
2012. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elvenni a kedved, de a matektanárommal is ez volt a helyzet. Fiatalok voltak, 3 évig próbálkoztak, a dokik szerint semmi bajuk nem volt. Elváltak és azóta mind a kettejüknek született gyereke más partnertől :-(


Nem tudom hogy ennek mi a magyarázata.


Ne adjátok fel, menjetek másik orvoshoz.

2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egy siker történetet írok le. Mi párommal 7évet vártunk a csodára. Mi is voltunk orvosnál de minden rendben volt. Már a lombikra is időpontunk volt mikor júliusban nem jött meg nem is foglalkoztam vele mert megvolt az érzés hogy megjön. Augusztus 2hetében megundorodtam a kávétól és azután gondolkodtam hogy van valami a háttérben és akkor teszteltem erős pozitívat. Így utólag mi a párommal arra gondoltunk hogy azért nem jött össze mert nagyon stresszes volt a munkahelyem. júniusban átkerültem másik részre ahol nyugis volt a helyzet.
2012. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm 7-es! Reményt adtál, bár nem ilyen régóta várunk, de már nagyon nehezen viselem lelkileg, hogy minden hónapban csak a kudarc van. Biztosan nagyon akarom, most már erre is gondolok...
2012. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha már ennyi ideje vártok valószínűleg valami még sincs rendben? Miket néztek?
2012. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, igaz, hogy azt kérted a rágörcsölős témát ne írjuk, DE...

Nálunk ugyanez volt a helyzet. 2 éve próbálkoztunk, egészségesek voltunk mindketten.

Én feladtam. Teljesen. Az agyamban is, a szívemben is.

2 hónap múlva pozitívat teszteltem.

2012. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!