Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után megjött....

Pozitív teszt után megjött. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
egy reggeli tesztem pozitívat mutatott, majd 3 napra rá megjött. Betadine kúpot használok, amire rá van írva, hogy befolyásolhatja a teszt eredményét. De azért mégiscsak furcsa két csíkot produkálni...
2013. jan. 22. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
de ha befolyásolhatja akkor akármilyen furcsa is lehet hogy attól van a két csík. de amúgy nekem is megjött terhesség mellett egy fél napra.
2013. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy korai vetélés. Én nem hiszem, hogy a betadine befolyásolja a terhességi tesztet, félreérthettél valamit a betegtájékoztatóban.

"A polividon-jóddal való érintkezés megzavarja a vizeletből vagy székletből történő vér kimutatását, és hamisan adhat pozitív eredményt."

Ezt írja igen, ennek viszont semmi köze a terhességi teszthez, hiszen sokféle teszt létezik, és nem is írták oda, hogy terhességi teszt.

2013. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oh akkor lehet hogy félreértettem, azóta kidobtam a betegtájékoztatót, és rosszul emlékeztem.

Szóval, így, hogy vérzem, esetleg csináljak holnap reggel is egy tesztet, ha terhes vagyok, az már mindenképp kimutatja nem?

Azóta bevettem a fog. tabimat is, mert eddig másféleképp védekeztünk, és ezt már be kellett vegyem.

2013. jan. 22. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ha terhes voltál akkor a teszt még mindíg mutathat pozitívat...Amúgy nem értem..tudtad ,hogy terhes vagy és bevettél fogamzásgátlót,vagy csak én értem félre??
2013. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem! Mai nap folyamán megjött. A fog. tabit a ciklus első napján kell bevenni. Így ma bevettem.

Mivel a vérzés számomra azt jelenti, hogy nem vagyok terhes ezért bevettem. Mialatt azt hittem, hogy terhes vagyok /a fals pozi teszt után/, addig természetesen nem szedtem tablettát, mint írtam is, eddig nem orális fogamzásgátlást alkalmaztunk, tehát mindeddig nem is szedtem.

2013. jan. 22. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor még nem is szerttetek volna még babót ??

Kicsit zavaros..((

2013. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!