Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét szombat, a nem várt...

Múlt hét szombat, a nem várt napján +teszt, hétfőn ezt az orvos is megerősítette, kedd reggelre erős görcsökre ébredtem, és ömlött belőlem a vér, mi történhetett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És nem mentél AZONNAL orvoshoz??? Nem is értem! Vérzés, akármilyen gyenge is, terhesség alatt NEM NORMÁLIS! Sajnos lehet, hogy már nincs babád... sajnálom! De hétfőn mindenképp orvos, mert ebből még bajod is lehet...
2011. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
voltam dokinál,hétfőn, ő akkor azt mondta terhes vagyok, és másnap reggelre ébredtem a görcsökre+a vérzésre:(
2011. jún. 25. 10:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia egyből ügyelet vagy beszélj az orvosoddal ha tudsz.

Én is így jártam sajnos 4 hetesen vesztettem el a babámat. :S és azóta orvoshoz járok kontrollra,hogy minden rendben ment e.Mert komoly bajod is lehet belőle fertőzés meg sok minden. Orvos egyből!

2011. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor másnap kellett volna dokihoz menni...
2011. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt írtam! Ha azt monta a doki, hogy terhes vagy, utána meg vérezni kezdtél, görcsöltél, azonnal menni kellett volna a dokihoz! Akkor még esetleg tudtak volna tenni valamit, adtak volna gyógyszert. Na, de 4 nappal az után, hogy elkezdtél vérezni!!!! Most már max annyit tudnak majd mondani, hogy nincs baba... sajnálom, hogy ezt történt, de lehet, hogy beteg volt és emiatt ment el... Remélem, elmész orvoshoz, hogy biztos legyen a dolog... Legközelebb pedig jobban figyelj! Ha terhesen vérzel, azonnal orvos!!!
2011. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De akkor,amikor véreztél miért nem mentél? Sajnos valószínűleg elment a baba. De mindenképp menj dokihoz, mert lehet,hogy nem tisztultál ki teljesen!
2011. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm,természetesen voltam azóta orvosnál,a baba elment, csak nem értem mi történhetett.a doki azt mondja,h nem tapadt meg rendesen
2011. jún. 25. 10:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Na, ezt nem írtad előzőleg. sajnos van ilyen, hogy rosszul tapad az embrió.. Sajnálom, remélem, legközelebb nem lesz gond!
2011. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor több tényező lehet!Nem tapadt meg rendesen, vagy nem volt egészséges a petesejt, nem volt elég vastag a méhnyálkahártya hogy megtapadjon rendesen stb!!Millió oka lehet!Ezt pontosan senki nem fogja megválaszolni neked!
2011. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sajnos ez korai veteles volt ami nagyon gyakran elofordul es amint mar az elozo valaszolok is irtak tobb oka is lehet...a jo az hogy kitisztultal es nem volt muteted ezert akar mar a kovetkezo ciklusban probalkozhattok ujra...sok sikert
2011. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!