Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak valakinek tipikus...

Voltak valakinek tipikus menstruációs görcsei a nemvárt napja előtt, de aztán mégsem jött meg neki, mert baba volt a dologban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,pld én friss tapasztalt vagyok:)) Ugyanolyan görcseim voltak a nemvárt előtt,sőőt még most a 6. hétben is :) Plussz ugyanugy fájt a mellem,egyszoval minden tünet arra utalt,hogy meg foj jönni...és mégis egy apróság van a pocakomban :)
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen,mindíg a menszi elött egy órával éreztem csak görcsöt,de akkor mikor teherbe estem,már egy vagy két napja éreztem,de valahogy az más volt,inkább feszülések,szurkálások.a nemvárt napján már tényleg úgy éreztem mindjárt megjön,de nem jött :D
2013. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jelen :) én a nemvárt előtti este konkrétan bőgtem, hogy már megint meg fog jönni, annyira erősen éreztem és tuti biztos voltam benne. De nem jött. És elég sokáig tartott hogy időnként rámtört ugyanaz az enyhe görcsölés, alhasi húzás, ami a menstruációt megelőzően volt nekem mindig. Azt hiszem talán a 12 héttel múlt el teljesen. A kisfiam egyébként köszöni szépen jól van, ennek semmilyen hatása nem volt sem a terhességemre, sem az ő egészségére szerencsére :)
2013. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pont tesztért indultam a drogériába,amikor anyira erősen begörcsöltem,ahogy a menszi elött szoktam!

Gondoltam biztos meg fog jönni,pedig akkor már négy napja késett.és nekem mindig rendszeresen megszokott jönni!

vártam egy órát,aztán még sem jött :)

még aznap este nagyon erős két csikos tesztet kaptam:)

2013. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan úgy görcsötl a hasam, fájt a derekam, anyi hogy a mellem kétszer nagyobb lett + egésznap émelyegtem már a nemvárt elött kb egy héttel.
2013. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!