Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elvagyok kenődve. Mi...

Teljesen elvagyok kenődve. Mi lehet ez? Segitseetek légyszives. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én már teljesen nem értem ezt.Az egész ott kezdődött hogy eldöntöttük babát szeretnénk.Azóta rendszertelel a ciklusom.Az első 2 hónapot nem is nagyon számolom mert hébe-hóba voltunk együtt. De most meg... Jól 19.én volt meg utóljára(ekkor hamarabb jött meg 2 nappal)Ezt sem mondanám rendes mesninek mert 3napi volt meg az is szinte csak barnázás egy nap rendes véres.majd aug 2.án műtöttek epével. aztán 8-10ig barnás pecsételés, majd megint semmi. már ezek után nem tudtam mikorra ne várjam igy 24 én teszteltem negativ lett. de minden 2nap max 3. naponta együtt voltunk.MAjd tegnap megint barnáztam meg estére véres is volt a Wc papir. (Nem szóltam a páromnak) de azért még este együtt voltunk.Gondoltam ma biztos megjön... De még mindig semmi. Segitsetek légyszives mi van velem...
2009. aug. 31. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A menseszt befolyásolhatja az idegállapotod, lehet, hogy az epeműtét miatti stressz miatt kicsit megbomlott a hormonháztartás. Várj még kicsit, de ha nem áll be valami rendszer szerintem menj el a dokidhoz.
2009. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod, reménykedek benne hogy csak aműtét miatt van ez az egész.. szerinted van esélye annak hogy mégis terhes vagyok csináljak egy tesztet?
2009. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem probalj meg megnyugodni. 2 honap meg nem sok plane ha mutet is volt kozben meg lehet hogy mivel igy rakeszultetek az is kicsit bekavart. Varjatok meg amig ujra rendezodik a ciklusod, hogy ki tudd szamolni mikor is van nagyjabol peteeresed. Amugy meg nem kell napi 2x 3x egyutt lenni. Eleg 2-3 naponta, mert az ivarsejtek addig elelnek viszont ha tul gyakran vagytok egyutt akkor kevesebb kisembert tud a parod bejuttatni. Remelem tudtam egy kicsit segiteni. Sok szerencset!
2009. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szedtél fogigátlót? Nekem a ciklus visszaállása okozott ilyeneket!
2009. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztet használj.Előtte menyj el mindenképpen a nődokidhoz,meséld el neki mi történt-Állítsa be neked a randszeres hormonháztartásod,és ha legalább 3hónapig rendes,akkor már tudo is a ciklusod hosszát.Na ezután már jöhet az ovu teszt.

Tudom kicsit brutális ahogy hangzik a 3 hónap,de hidd el:Jobb egy kicsit várni a babára,mint azon bosszankodni,hogy miért is nem jön...

Sok sikert,és kitartást!!!

2009. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!