Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem vagy mensi...

Teherbe estem vagy mensi elött ez normális? Légyszives olvassátok el

Figyelt kérdés
sziasztok. az utolsó mensim szept.29 én volt. 6 án és 14 én voltunk együtt a párommal de ezeken a napokon többször. 6.ikára ugy egy hétre furcsán fájdogált a petefészekmnél, néha szúrt néha pedig zsibbadás szerü érzés volt. elég sokszor szurkál a mellem,és olyan érzésem van mintha fel lennék fázva , mindig érzem a hólyagom, de nem vagyok felfázva nem csip semmi.néhány napja mérem a höm mert furán melegem van , 37.3 szájban , hónaljban pedig 37. egyébként a höm mindig 36.4 körül van . nekem általában 32-33 naposak a ciklusaim tehát most a 27. nap vagyok. nem tudom mi lehet .. néha émelyeg a gyomrom, szédülékeny vagyok és sokszor éhes . sokszor próbálkoztunk már babával igy arra most nem igazán számitok. arra gondolok talán mensi elött ez van másnak is. van már egy 3 éves fiam tudom milyen érzés a terhesség de erre nem alapozhatok minden terhesség más. csak nem tudom hova tenni a fura érzést a hólyagomnál, a melegséget ami elönt, és a 37 feletti höt , mert nem vagyok beteg semmi bajom kopp kopp:) valaki ha tudna esetleg segiteni tapasztalat stb akkor a jól esne hisz a tesztelésnek még semmi értelme. köszönöm szépen !
2011. okt. 25. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a nem várt előtt egy héttel rengetegszer mentem pisilni és a nem várt előtt 4 nappal pzi lett a 10-es érzékenységű teszt, igaz halványan és nekem is szurkált a petefészkemnél meg néha átsugárzott a szeméremdombba!!! A hőmet nem mértem!!! 9+5 hkm.
2011. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37 körüli hő lehet akkor is, ha nem vagy terhes. A hőmérés úgy egyébként nem mérvadó, ha nem méred minden nap ugyanabban az időben a mensi első napjától kezdve. Sztem holnap reggel csinálj egy 10-es érzékenységű tesztet első vizeletből.
2011. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! elsö válaszoló gratula a picihez :) nekem inkább az inger van mint sürü pisilés. a mádosik válaszolónak : nem mérem mindennap a hömet , de volt hogy végig mértem, 36.8 fölé soha nem ment. nem látom értelmét tesztelni még.ezért is irtam . majd csak ha nem jönne meg idöben akkor. ráfáztam már párszor hogy több ezret kidobtam tesztekre mert nem tudtam várni. többet nem követem el ezt a hibát. arra lettem volna kiváncsi másoknak mikor vannak ilyen panaszai.
2011. okt. 25. 16:05
 4/21 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz már!Nekem 28-án volt meg utoljára,és már tegnapelőtt pozit teszteltem nem reggeli elsőből :)Azóta már megvan az 5. pozi tesztem is :D
2011. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ! szívből gratulálok! :) még nem teszteltem, a párom most hoz a rossmannból ,de csak ezt a 300 ft osat hozattam, elkövettem ár hogy több ezret kidobtam :( nem tudom hogy mikor csináljam meg :( irtam tudod nekem hosszabbak a ciklusaim, 27.napon vagyok.és 32 napra szokott megjönni általában. elözö hónapokban direkt sokszor együtt voltunk párommal a baba miatt de most csak 2 nap , azokon 2 szer.de akkor se ezzel a céllal. már az aktus után furán nyomott a hasam alul. de annak tudtam be hogy biztos megnyomta a párom. de utána majd egy hétig feszült, szurt ott lent. azóta szurkál a mellem is és olyan mintha folyton pisilni kéne de nem kell. a fiamnál volt mensi szerü érzés most nincs ezért gondolom hogy nincs baba . ezért sem tesztelek szivesen mert szerintem negativ lesz.a folyásom sem sok, inkább krémes .elég nagy az étvágyam , és mostanában sürün kap el émelygés, szédülés, fejfájás de ezek ugye lehetnek a pms tünetei is. nagyon szeretnénk egy közös babát mert a fiam sajnos nem a páromtól lett,az édesapja elhagyott minket anno.:( annyiszor csalódtunk már a párommal , nagyon vágyik saját gyermekre , nem akarok neki ujra csalódást okozni:( ezért se akarom elsietni a tesztelést. azt nem tudom ha ez negativ lesz van e esély rá hogy még pozi legyen. utolsó válszoló milyen tüneteid voltak hogy tudtad már tesztelhetsz és pozi lesz ?
2011. okt. 26. 12:23
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Végülis nekem még ma maradt ki.Percre pontosak a ciklusaim,a 27. nap este már görcsölni szoktam,és 28. napon hajnali 5-6 között szoktam az erős görcsökre ébredni,és a mensire a bugyimon.Természetesen most nem történt semmi ilyesmi.Hogy milyen tüneteim voltak?Semmilyen,Csak ha késett volna akartam tesztelni pénteken,de valahogy amikor a gyógyszertár előtt elmentem,vennem kellett egy tesztet hétfőn,a 26.napon.Érdekes.Pozi lett 1 percen belül halványan.Még aznap visszamentem,és vettem még 2-őt,az egyiket meg is csináltam,erősebb pozi lett,a másikat másnap,és mégerősebb lett,igaz csak leheletnyivel.Mind másfajta teszt.Tegnap vettem egy gabriellt ma reggelre,mert na az a teszt,ami nem igazán akar halovánnyá változni tévesen,sőt,nehezen lesz erős pozi,elég megbízható.Na az reggel még mindig halványan de szép pozi lett,jól látható rózsaszín csík van rajta,és ugye még csak ma nem jött meg :)Nincs tünetem.Még a mellfájás is alábbhagyott,csak éppen sokkal nagyobbak.Drukkolok neked,írd meg majd,mi lett!

2011. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szia . akkor neked rövidebb a ciklusod jóval. megcsináltam az egyik tesztet délután rossmannos Facelle teszt ez a 300 ft os 25 ös , negatív :/ . ha szétkoncentrálom a szemeim talán látom hol kéne lennie de ez igen kevés. ugyanakkor van még 5 nap a mensimig. és ugyanugy feszül a hasam alul :/. nem tudom :((
2011. okt. 26. 16:56
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia,igen nekem pontos 28 naposak.Én is csináltam egy olyan facellet :)Hétfőn délután negyed 6-kor.

Ez a kérdésem,ott van róla a kép.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
szia , megnéztem a képeid , a második igen pozitiv én is örülnék egy ilyennek már :) de sajna az enyém semmi :( bár te mensi elött 2 nappal csináltad, én meg 5 nappal elötte . szóval talán van reményem hogy csupán korai volt. hisz a mellem eléggé fáj most is .a mensi ha nem jön meg csinálok egyet aznap. neked szivböl gratulálok !
2011. okt. 26. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!