Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kellett volna megjönnie...

Hétfőn kellett volna megjönnie, ma csináltam egy LH tesztet, de nem reggeli első vizeletből, ez pozi. Bonyolítja a helyzetet, hogy még szoptatok (bár csak napi kétszer már). Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

Olyan furán érzem magam. Mondjuk ez lehet a pms is, de valahogy... Más. Múlt hét pénteken pedig egy icipici alvadkás vérdarab volt a bugyimon. Lehetett a beágyazódás?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)



2013. jan. 23. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, ne LH tesztet csinálj hanem terhességi tesztet, bár lehet baba, ha szeretnéd én drukkolok.
2013. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ma veszek, reggel csinálok (ha addig nem jön meg persze...), ebből volt itthon, állítólag sokaknak bejött, mint jósteszt.


Köszönöm, hogy szorítasz nekem :) :)

2013. jan. 23. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az LH tesztem majd kiveri a szemem olyan pozitív, és 5 hetes terhes vagyok. Úgyhogy lehet baba! Holnap tesztelj és írj!

Mennyi idős a gyerkőcöd?

2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok és köszönöm!

9-én lesz egy éves :)

2013. jan. 23. 14:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, olyan kómás voltam reggel, hogy elfelejtettem... :D
2013. jan. 24. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig annyira izgultam
2013. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

El lövök ma egy igazi tesztet, de még azóta se kellett pisilnem... :(

2013. jan. 24. 11:05
 8/13 A kérdező kommentje:
El lövök = ellövök :)
2013. jan. 24. 11:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Várom nagyon :):)
2013. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ez szerintem negatív :( Ha nagyon akarom, bele bírok látni egy szellemcsíkot, de szerintem csak én látom, játszanak velem a hormonjaim :)

Azért ha mostanában nem jön meg, csinálok egy újat :)


Na sebaj, majd következő hónapban :)


Köszönöm a drukkolást!

2013. jan. 24. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!