Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos elmenni nőgyógyászhoz,...

Fontos elmenni nőgyógyászhoz, mielőtt babát szeretnénk? Vagy csak elég ha abbahagyom a fogamzásgátlót és próbálkozhatunk (5 éve szedek Yasminelle-t)?

Figyelt kérdés
És ha elmegyek a nőgyógyászhoz, akkor megvizsgál és ad tanácsokat? Vagy hogy megy ez?
2013. jan. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem mentem orvoshoz előtte.

Fél évvel korábban abbahagytam a gyógyszert, szintén Yasminellt. Egyébként ez nem követelmény (orvos azt mondta, már a következő hónaptól lehet próbálkozni nyugodtan), de én így voltam nyugodt...

Egyébként pedig évente voltam előtte szűrésen, nem gondoltam, hogy kellhet egyéb, ha nem jött volna össze, akkor nyilván mentem volna, de az első hónapban összejött. Akkor viszont egyből vettek cytológiai kentet, amikor megállapították a babát...

2013. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy rákszűrés azért jó elöttem,az énúj dokihoz mentem terhesen.Megkérdezte,hogy voltam e mostanában rákszűrésen,mert ha nem akkor vagy ő csinál egyet,ami azért terhesen nem túl jó,vagy a régi dokimtól kérjem el az eredményt mert az neki mindenképpen kell.Szóval rákszűrésre menj el,talán még tanácsokat is kapsz a dokidtól.
2013. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi elég hülyén fogalmaztam ,alig látok a fáradtságtól,de azért remélem értetted amit akartam mondani :) Előző
2013. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom semmi veszélye nincs annak, ha terhesen csinálnak szűrést. A doki meg sem kérdezte, mikor levette 6 hetesen, hogy volt-e mostanában. És mikor dokit váltottam 13 hetesen megkérdezte, hogy volt-e vagy csináljon...

Szóval ebből nem lehet gond, ne aggódj...

2013. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!