Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetelesem volt. A...

Korai vetelesem volt. A menzim szept 28an volt meg utoljara es okt31en elment a magzat es november 6ig vereztem.2 kerdesem van mikor lesz ovulaciom ujra es probalkozhatunk mar most a babaval vagy varni kell?

Figyelt kérdés
mert azt olvastam h korai veteleskor nem kell varni.
2012. nov. 9. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A testvérem 7 hetesen vetélt el, és 3 hónapot ajánlott neki a doki.
2012. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nekem a doki azt mondta, hogy 3 hónapot minimum várjunk. Azt, hogy mikor lesz újra ovulációd, senki sem fogja tudni pontosan megmondani. Nekem utána ugyanolyan időközönként volt mensim, mint előtte. De lehet, hogy a vetélés következtében felborul a hormonháztartás. Amúgy azért is érdemes várni egy pár hónapot, hogy kiderüljn, hogy nem kavart-e be a vetélés és a ciklusaid normálisak-e.
2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom!


Ha jól értem, csak néhány napos késés volt.

A szervezet szempontjából ez olyan, mint egy normális vérzés, mert a kicsi nem tudott megtapadni.

Ha orvosi beavatkozásra nem volt szükség, akkor várni sincs mire.

Valószínűleg meg tovább a ciklusod rendje, csak most okt. 31-től kell számolni az első napot.


Nekem is volt ilyen egyszer, az orvosom azt mondta, hogy ha nincsenek terhes tüneteim, akkor el sem kell hozzá mennem (nem első baba lett volna, így tudtam, milyenek a terhestünetek az én esetemben).

Nekem a következő ciklusban is volt peteérésem a megfelelő időben, és köv. hónapban is rendesen megjött, meg utána is.

2012. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megy tovább*
2012. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is sajnálom!

Ne haragudj, hogy belekérdezek, de honnan tudtad, hogy elvetéltél? Azért érdeklődöm csak, mert az a gyanúm, hogy nekem is ez volt a múlt hónapban.

Köszönöm, ha megírod!

2012. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 7. héten vetéltem. azóta volt 2 menzeszem. az első 4 napot késett és iszonyú erős, darabos vérzéssel jött meg. rosszabb volt, mint maga a vetélés. akkor nem volt ilyen erős vérzésem.

a 2. vérzés már időre jött. s teljesen normális volt.

a 3. vérzés már remélhetőleg nem jön meg!

1 ciklust várj, többet szerintem nem szükséges.

2012. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Én is pár hete estem át egy korai vetélésen. Valószínűleg nem vettem volna észre, ha nem csinálok tesztet, ami pozitív lesz. Nálam voltak tünetek, bár azt mondják, hogy ilyen korán még nincsenek, de nekem voltak jelek. A pozitív teszt előtt kb 3 nappal kellett volna megjönnie, de nem jött, csak barnázni kezdtem, amit előtte soha, majd aznap amikor a tesztet megcsináltam, pár órával később rendesen megjött. Nem görcsöltem jobban, nem véreztem jobban, ha nincs a teszt és nem megyek el dokihoz pár napon belül, nem tudtam volna, hogy elvetéltem... És onnantól kezdve, hogy megjött, kb 4 nap múlva a tüneteim is elmúltak.

2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!