Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik. Két tesztem is...

3 napja késik. Két tesztem is neg. Mit csináljak? Nagyon rossz már ez a bizonytalanság. Mikor teszteljek, hogy biztosan tudjam már, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vizeletből csináltad? Milyen teszttel? Szerintem a 10-es érzékenységű a legjobb. Lassan már mutatnia kéne, ha baba van a háttérben.
2009. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A reggeliből csináltam és semmi. Csak a Gabrielt kaptam a gyógyszertárba. Holnap megyek megint, most rendeltem Qupidot, az 10-es , aztán majd meglátjuk. De már nem is merek tesztelni. Félek, hogy megint neg. lesz. De bizakodom a tesztben.
2009. szept. 1. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Sikerült másik tesztet venned? Mi lett az eredmény?
2009. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! sikerült másik tesztem vennem, de már nem tudtam használni. Késett, de megjött sajnos. Most nagyon elvagyok keseredve. Most majd megint tovább próbálkozunk. Ebben a hónapban , fogok venni ovu tesztet, hátha az segit. Még nem használtam soha ilyet, de kipróbálom, hátha sikerül. Sokan javasolják, remélem bejön. Mindenesetre nagyon köszi az érdeklődésed, majd megirom, mi lesz az eredmény a következő hónapban.
2009. szept. 5. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálm:-( Én is így jártam. 7-ére nem vártam,erre megjött 6-án. Majdtalán legközelebb sikerül mindkettőnknek. Addig is drukk.
2009. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Sajnálom, hogy te is igy jártál. Gondolom ti is próbálkoztok tovább. Nagyon drukkolok neked, hátha ez a hónap lesz a miénk. Majd irjál, a következő nemvártnál, hogy mi a fejlemény. Remélem akkor már mindketten +at tesztelhetünk. Sok sikert!
2009. szept. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!