Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 2napja a menzim, lehet...

Késik 2napja a menzim, lehet a premens tablettától?

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek,ebben a hónapban kezdtem szedni napi 1-et.Előtte 1-2nappal szoktam barnázni,de most semmi.Kitolta a ciklusomat?Járt valaki így rajtam kívül?
2011. nov. 17. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! 66 napos peteérés nélküli ciklust csinált nálam a premens:( én többé nem szedem.
2011. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.volt előtte is gondod a menziddel?nekem volt pé.m és előtte mindig pontosan jött.én csak a premens szindrómák miatt szedtem.
2011. nov. 17. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Előtte semmi problémám nem volt a menzimmel, én is a pms tünetekre szedtem volna, meg hát babócát is szeretnénk. Nekem sajna nem jött be, de neked drukkolok, hátha baba miatt késik:)
2011. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért nem jött be?felborította a ciklusod?
2011. nov. 18. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, én voltam az első és utolsó válaszoló is:)))
2011. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja,ezt nem tudtam.soha nem volt gondod és 66napos ciklust csinált??

nekem volt peteérésem ebben a hónapban is,mert voltam uh-on.Remélem nem lesz gond,de egy kicsit megijesztettél:(

2011. nov. 18. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok az utolsó válaszoló:)


Soha nem volt gondom a ciklusommal, és úgy csinált 66 napost:(


[link]

2011. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia.sajnálom:( nekem végül is megjött ma 28-29.napra,tehát csak 2-3napot tolta ki.szóval én nem panaszkodhatom rá,mert a tüneteimet enyhítette.Nem tudom,hogy szedjem e tovább,mert sok negatívat olvastam itt róla és nem akarom,hogy hosszú távon nekem is bekeverjen..lehet inkább megtanulok együtt élni a görcsökkel amíg nem jön a kis tesó!köszi a választ!
2011. nov. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!