Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a görbe? Az baj, ha cikk-cakkos az ovu után?

Figyelt kérdés

[link] Png

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. jan. 25. 09:31
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 25. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt tényleg cikk-cakkos.. Kérdésem, hogy mindig azonos időben méred a hődet?

2013. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Digitálissal mérem szájban addig, amíg csipog és mindig felkelés előtt, mert változó, hogy mikor kell felkelni a kisfiamhoz.

Novemberben kezdtem el mérni először ugyanígy, ahogy most csinálom, akkor ilyen szép görbém lett. (A két kiugró értéknél lázas voltam) [link]

Így úgy gondoltam, hogy jól csinálom, de a múlt havi is cikk-cakk volt, de nem ennyire, mint most.....

Ettől a hónaptól kezdtünk el próbálkozni babával, előtte csak mértem.

2013. jan. 25. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha a saját görbémet látnám! [link]


mindig azonos időben mérek, hüvelyben. Nem tudom mitől lehet! Sok helyen utána olvastam, de volt ahol azt írja hogy nem volt pé, volt ahol azt hogy ettől függetlenül lehet pé, volt akinek ilyen görbével lett babája! Szóval én nem értem!

2013. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked az előző hónapok is cikk-cakkosak? Azt olvastam, hogy néha előfordul ilyen......

Nekem már az előző hónap sem volt egyenletes, de azért nem volt ennyire cikk-cakkos......

[link]

Remélem a továbbiakban azért jobban alakul majd.....

2013. jan. 25. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok!


Most mérem először! De én is remélem hogy csak a hőmérő hátszik velem!

2013. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kicsit későn írok, nem tudom, hogy jártok-e még errefelé... Nekem is elég cikk-cakkos. Mondjuk én még csak az elején tartok, de nem tudom, mi lesz ebből... Kicsit tartok tőle, hogy még nem lesz peteérésem... Gondolom ez azért lehet, mert még szoptatok, de már 8 hónapos a kislányom, és már 2x is megjött (az előző hónapban még nem mértem). Szóval én sem tudom, hogy ez normális-e... Remélem, mert terveznénk a kistesót! (Mármint a szoptatás miatt valószínűleg normális, csak azt nem tudom, hogy így lehet-e baba.)

Az enyém egyelőre így néz ki:

[link]

Majd küldöm a folytatást is, ha gondoljátok, csak szóljatok!

Hajrá mindenkinek! :)

2013. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!