Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos ciklus normális, nem...

25 napos ciklus normális, nem túl rövid? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 20. 11:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És miért nem középidőben van az ovulációm?
2012. szept. 20. 11:40
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Görbékhez nem értek, de nekem is 24-25 naposak a ciklusaim. Emiatt mentem dokihoz is, aki elküldött fullikolometriára (uh-os peteérés-követés), mert azt mondta, ha a pé-m is előrébb került (10. nap tájékára), akkor nincs gond, mert kellő hosszú (min. 12 nap) a luteálisom. Sajna nekem viszont 14-15. nap tájékán van, így ez rövid, így progeszteron-pótlásra lesz szükség. Ha a görbédet nem is tudtam elemezni, azért remélem, segítettem.
2012. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
25 napos ciklus még normális lenne, de akkor sokkal hamarabb kellene ovudnak lenni. Ez így nagyon nem jó. Meg kéne mutatni egy dokinak, mert 12 napnál hosszabb luteális fázisnak kellene lennie.
2012. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én abban sem lennék biztos, hogy volt ovud. Szerintem nem!

Már jó ideje vezetek hőgörbét, úgyhogy tudom, hogy hogy kell kinéznie egy ovulációs görbének. Ez sajnos nagyon nem hasonlít egy olyanra.

Szerintem is menj orvoshoz. Esetleg vezess még egy-két ciklust, mert lehetséges, hogy csak ez alakult így. (minden nővel előfordulhat, hogy peteérés nélküli egy ciklusa)

2012. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek kedves kérdező, de nem volt ebben a hónapban ovulációd.

Lehet, hogy volt peteérésed, de nem tudott kiszabadulni a petesejted.

2012. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem volt peteérésed a görbe alapján. Ha ez egy rendesen mért hónap volt. Mindenképpen vizsgáltasd ki magad.
2012. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem örülök annak, amit írtatok, de köszönöm, hogy leírtátok! Igazából öszinte válaszokra vártam, -amiket meg is kaptam, és ezt tényleg köszönöm-, de félek, hogy mi lesz akkor a babával? Illetve, hogy lesz-e egyátalán baba!?
2012. szept. 20. 13:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy nem volt peteérésed ebben a ciklusban!
2012. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért húzta be, és miért volt pozitív az ovu teszt?? Hogyan lesz ebből így baba?
2012. szept. 20. 15:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy volt ovuláció, a ciklus. hu meg csak azt nézi hogy ugrik e a hőd, ahogy van magasabb érték behúzza, de nagyon sok más minden nem tud, amit nézni kéne még. Egyébként meg ha véletlen lenne is ovuláció(pozitiv ovu teszt) egyszerűen képtelenség lenne a babának megmaradni 4 nap alatt épp hogy elér a méhedig, nincs ideje beágyazódni. Szerintem nézz meg még egy hónapot, aztán mutasd meg dokinak ha az is ilyen, ő tud segíteni.
2012. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!