Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, s dolgozom...

Ha terhes lennék, s dolgozom 12ór, nehéz fizikai, mit tehetek, hogy el ne menjen a baba, mivel dokihoz ugye csak a + teszt után 1-2 héttel érdemes. Addig nem is akarok szólni, mert mi van ha mégsem jött össze? Se baba, se munkahely:- ( Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így lennék. Ha van egy pozitív teszted, akk a háziorvos vesz fel táppénzre addig, amíg a nőgyógyász nem vehet fel. És mikor megvan a baba szívhangja(6 hét körül), akk már végleges táppénzre mehetsz. Szia
2009. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozol? Kell emelned? Vagy csak állómunka? Én az 5.hónapomig dolgoztam napi 12 órát heti 1 szabadnappal, állómunka... Nem lett baj, sőt, nagyon fitt kismama voltam és minden rendben volt.

Ha emelned kell, az a baj, menj el táppénzre ha nagyon aggódsz, még nem tudsz biztosat.

2009. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és pontos választ. Eddig ezt nem tudtam, hogy házi orvos is felvehet. Mihelyt lesz + teszt, amit remélek, hogy hamarosan lesz, már megyek is táppénzre. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm.
2009. szept. 1. 12:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Állok, emelek. Konyhán dolgozom. Remélem, hogy (eddig ugyan - a teszt, de még nem is lehetne + csak én nem bírok magammal,)nem lett semmi baj a sok emeléstől, nem éreztem semmit.Nem volt hirtelen nyilalás, szúrás.
2009. szept. 1. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pozitív teszt után egyből mentem nőgyogyihoz,megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok,szívhang még nem volt, de egyből mentem táppénzre.
2009. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! Most már ezen a téren teljesen nyugodt vagyok. Most már csak egy + teszt kéne, de az nagyon:-))
2009. szept. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!