Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden mensi előtt barnázok,...

Minden mensi előtt barnázok, minden mensi elején nagyon erős méhnyálkahártya levállás van. Ez lehet oka annak, hogy nem jön a baba? Orvos szerint nincs semmi gond. De volt már vetélésem, spontán,5. héten.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez teljesen jó mensi.
2009. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a menszeszem. Bár a mostani kicsit másabb volt, mert most 3 napig barnáztam előtte, pedig ennyit azért nem szoktam. Biztos a környezetváltozás, mert nyaraltunk.
2009. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mensi előtt van hogy 5-6 napig is barnázok és utána is 2-3 napig :(

Viszont Kedves Kérdező légyszi írd le milyen az erős méhnyálkahártya leválás.

Köszi

2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszolókkal ellentétben én azt mondom, hogy a barnázás nem biztos, hogy természetes. Legalábbis a saját tapasztalatomból kiindulva, mert nekem így kezdődtek a problémáim.

Hormonvizsgálatod volt?

2009. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszan barnázol, 1 napnál többet mensi előtt, akkor menj dokihoz, lehet, hogy progeszteronhiányod van...
2009. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha több napig barnázol mensi elött sárgatest elégtelenség
2009. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm válaszaitokat. Mensi előtt kb. olyan 2 napig barnázok enyhén. A méhnyálkahártya levállásom viszont elég erős. Voltam már orvosnál, aki azt modta, hogy ne aggódjam túl a dolgot, minden rendben velem. De semmi extra vizsgálatot nem csinált. Azt mondta, ha majd egy évig nem jön a baba, utánna...

2009. szept. 8. 09:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a doki, hogy ez nem gáz. Viszont szerintem ne várd meg az egy évet, menj egy vizsgálatokra! Felesleges várni.
2009. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 orvos is azt mondta, hogy ne aggódjak, jöjjek vissza fél év múlva, stb. Aztán a harmadik tényleg alaposan megvizsgált, vérvétel, ultrahang, stb, és kiderültek a problémák.
2009. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném! Mi volt a gond?

Egyébként én is úgy gondolom, hogy nem várom meg az egy évet, mert ki tudja, lehet (mondjuk Isten ne adja) hogy ha gond van, most még időben vagyunk és tudnak rajta segíteni! Köszönöm válaszaitokat! Sokat segítettetek!

2009. szept. 8. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!