Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek korai spontán vetélése...

Akinek korai spontán vetélése volt, az hogyan "készült" a következő terhességre, lelkileg és fizikailag?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akik nem tudják az okát, hogy sajnos miért ment el a babájuk, azok szedtek esetleg valamilyen vitamint a vetélés után addig, amíg nem lehet ismét próbálkozni?

Mennyire van bennetek a félelem, hogy ismét megtörténik ez veletek?:-(


2009. szept. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki mondta ,hogy szedjem a folsavat és az elevitet, nekem 1 iker terhességem volt elhalt +2 spontán vetélés!Én úgy fogtam fel,hogy még biztos nincs itt az ideje hogy meg szülessenek!Azért kemény volt!Ha nagyon akartok babát nem szabad feladni én mindegyik terhességem pozitívan fogtam fel,amikor a most 11 hónapos lánykámmal terhes lettem akkor rögtön tudtam,hogy most sikerülni fog! Sikerült!

Az első és a második terhességem közt 3 hónapot kellett várni a 3. nál is de 1,5 hónap múlva terhes lettem,és ez sikerült is!

Sók sikert és nem szabad elkenődni.

2009. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hú, nekem nagyon fel volt építve a egész.


Decemberben vetéltem el, a 12. naptól orgametrilt szedtem 10 napig, rá pár napra, a vetélés utáni 26. napon a gyógyszer meghozta a menzim. Első napjától fogigátlót kezdtem szedni, 3 hónapig, az beállította a menzim, utána sem volt baj vele. A 3 hónap utolsó hónapjában elkezdtem szedni a folsavat, ezt szedtem két hónapig. Az első gyógyszermentes hónapban visszamentem kontrollba, a doki elküldött toxoplazmára és citomegalovírusra tesztelni, amikor neg. lett az eredmény, akkor bólintott rá a próbálkozásra. Ha jól emlékszem, utána már meg sem jött :)


19 hetes vagyok

2009. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


A félsz bennem volt, de nem is teherbeesés előtt, vagy a teszt elvégzésekor, hanem minden egyes ultrahang előtt. Na, akkor pánikoltam.


A 12. héten elmúlt a pánik

2009. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!