Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utalnak a jelek?

Terhességre utalnak a jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 1 éve próbálkozunk a férjemmel összehozni egy kisbabát, de eddig nem sikerült. Volt 1-2 hónap amikor azt gondoltam terhes lettem, de sajnos a teszt negativ lett és pár napra rá meg is jött. Holnap kellene megjönnie, viszont 4 napja egész nap hányingerem van. Tesztet még nem csináltam, mert félek hogy megint csalódni fogok. Szerintetek lehetséges hogy terhes lettem? Mikor csináljak tesztet?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 27. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a helyedben én a nemvárt napján reggel csinálnám, utána egy nappal reggel! nekem a nemvárt napján már pozitív volt, a tünetek viszont elég korainak tünnek... pár nap múlva kiderül :)
2011. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első wc kagyló ölelgetős reggelem a kimaradt menstruáció után 4 nappal jött, de mindannyiunknál más és más jelei vannak a terhességnek. Minden próbálkozás után ott a lehetőség, szóval lehetsz állapotos, de ehhez mindenkép várd meg a menstruációd elmaradását. 1-2 nap várakozás után pedig tesztelj, remélem egy szép pozitívat!
2011. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülnék neki én is, remélem az lesz :)
2011. okt. 27. 12:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon drukkolok h baba legyen :)!MAjd írd meg ha tesztelsz.Jó jel ez a hányinger!
2011. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megirom! Én is remélem hogy annak a jele, mert ilyen érzésem még soha nem volt, főleg hogy 4 napja egyfolytában, hol erősebben hol gyengébben, mintha liftezne a gyomrom.
2011. okt. 27. 12:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Cici feszüléssel hogy állsz? :)

Én is émelyegtem már a nem várt előtti pár napban is.

Ha nem jön meg, másnap reggeli vizeletből teszt és majd írj, hogy mi a helyzet!

Drukkolok nagyon!!!!

2011. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy feszülne a cicim. Holnap kellene megjönnie, ha nem fog, amit remélek, akkor szombat reggel tesztelek és remélem pozitivat. :)
2011. okt. 27. 12:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár szivem szerint már holnap reggel megcsinálnám, de nagyon félek az újabb csalódástól :S
2011. okt. 27. 12:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a dátum előtt 3 nappal már pozitív lett, ezért még egyet csináltam másnap reggel is. Szerintem csináld meg, mert ha az vagy hamarabb örülhetsz, ha meg sajnos nem akkor lehet a következő hónapra koncentrálni, ne add fel!!!!
2011. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikor terhes lettem , mikor mensiznem kelett volna, onnantol égett a gyomrom. Ami máskor nem szokott. Meg a mellem iszonyatosan bedurrant. De akkor még nem tudtam, hogy babás vagyok. Egy hét mulva csináltam csak tesztet.

20 hetes kismami.

2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!