Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SÜRGŐS! Lehetek-e terhes,...

SÜRGŐS! Lehetek-e terhes, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszát várom, akik nem oltanak le; szerintem életében mindenkit elkapott már a hév, és belement felelőtlenül a szexbe.


5 napja szedtem a fogamzásgátlót, az 5. napon kezdtem el, hogy ne pecsételjem végig a hónapot. A tájékoztatóban ez áll:

"Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, vagy pesszárium, és spermicid) alkalmazása javasolt."


Tehát én 5 napja szedtem. A barátommal együtt voltunk tegnap, megszakítással védekeztünk. A védettségem tehát két nap múlva lett volna teljes (pénteken voltunk együtt, vasárnaptól lennék teljesen védett).


A barátom nem ment el; az előváladék nem veszélyes (az előváladékban nincs spermium, ha korábbi aktus/önkielégítés után volt pisilni, mert akkor a pisi kimossa a húgycsőben maradt spermiumokat; plusz az előváladékot más mirigy termeli, mint a spermiumokat - én így tudom), mert volt előtte wc-n; kevés eéőváladékkal jött belém.


Amikor kivette, egy picit spermiumos volt; de nem ment el teljesen (meg szerintem azok az én nedveim is lehetnek, mert gyógyszerkúrán vagyok, és a hüvelyváladékom kicsit sűrűbb lett).


Tehát akkor lehetek terhes?


2013. jan. 26. 08:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Tudod azt mondják 100%-os biztonságot az jelent,ha nem szexelsz:)Tehát ennek fényében a válaszom igen..-lenne,de szerintem nagyon minimális az esélye ennek.
2013. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

hááááát...igazából bármi lehet,most még egyáltalán nem lehetne megállapítani,hogy terhes lettél :) de jobb megelőzni a bajt,mint megcsinálni

mikor kell legközelebb megjönnie a menzeszednek?

2013. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2 és fél hét múlva.
2013. jan. 26. 09:00
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes.
2013. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
esemény utániért menj, még van értelme
2013. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Egy kis esélye mindig van a terhességnek, ha szexelsz. A te esetedben is ez van. Nagyon nagyon kicsi az esélye, de történtek már hasonló dologból balesetek...
2013. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Esemény utánit tabi mellett nem lehet szedni. A testvérem hasonló helyzetben volt, ő sem kapott, de nem lett semmi baj, pedig belé teljesen belement a barátja.



Ráadásul ovutól is 1 hétre vagyok (mondjuk gyógyszer mellett elvileg nincs is ovu)

2013. jan. 26. 09:03
 8/28 anonim válasza:
kicsi az esélye,hogy talán terhes vagy,várni tudsz csak,ha már esemény utánit tilos bevenni,a fogamzásgátlónak épp ez a lényege,hogy nincs peteérésed,mivel te még csak most kezdted el szedni,azért biztos dolgozik a gyógyszer,de nem 100%-osan,én a te helyedbe vártam volna addig míg erre a hónapra az utolsó szemet beveszem és akkor már elvileg lehet minden félelem nélkül szeretkezni úgy,hogy akár el is mehet benned,én annó így kezdtem a párommal és nem volt semmi baj
2013. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%
Esemény utáni, jobb választ nem fogsz kapni. És igen lehetsz terhes.
2013. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Előző hónapban szedtem másik fajta gyógyszert, de azt nem bírta a májam, 3 hét után abbahagytam, utána megjött, szóval 2-3 hét maradt ki, ezért nagyon fura most a hormonszintem. Am. menszi után 4 nappal voltunk együtt (hétfőn múlt el, pénteken voltunk együtt)
2013. jan. 26. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!