Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy még korai bármit...

Tudom, hogy még korai bármit is mondani az 5. dpon, de ha fent van a méhszáj és zárt az tekinthető jó jelnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 23:14
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor mindenképpen fenn van, ha sikerült, ha nem. Ne figyelgesd magad ennyire mert beleőrülsz. Minden jel megegyezik egészen a nemvárt napja körüli időig.

2013. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Az első jó jel az az, hogy nem jön meg a mensid. Addig nincs értelme találgatásnak.
2013. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit sem jelent, még nagyon korai lenne, ilyenkor még minden ugyanúgy történik, ha teherbe estél, ha nem. Majd a menzesz előtti egynéhány napban lehet esetleg változás. De ne figyeld magad ennyire, ezek a találgatások semmire sem jók.
2013. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit okosabb lettem. Nagyon sokáig nem érdekelt, hogy mi hogyan történik de olyan hosszú ideje próbálkozunk, hogy már ebbe menekültem. Most hőmérőzök, vizsgálom magam, de úgy látszik ez is hiába. Nem tudom már mit tegyek.......
2013. jan. 28. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? menj el dokihoz, majd megmondja mi legyen.

Vegyél ovutesztet, az még talán érdemes figyelni, hogy egyáltalán van-e ovulációd.

2013. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés jó dolog, látni lehet belőle, hogy van-e peteérésed, elég hosszú-e a luteális fázis, meg ilyesmi. Nem mondtam, hogy ez hasztalan. Viszont nem arra valók, hogy a terhességet találgassák belőle. Ezért mondtam, hogy ennyire ne figyeld magad.

Ha meg már régóta próbálkoztok sikertelenül, akkor ideje kivizsgálásra mennetek. Párodnak is, hiszen vele is lehet probléma.

2013. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!