Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh-on keresztül megtudja...

Uh-on keresztül megtudja mondani a doki a méhszáj állapotát? 25 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Utoljára a 13.héten nézte "rendesen", a 18.héten ráírta a papírra hogy C3000, de akkor csak hasi uh volt, és most megijedtem mivan ha azóta kinyílt vagy nem tudom.. Néha szokott lent szúrni a hasam, és nem nagyon bírok már lehajolni. Tegnap próbáltunk szexelni a párommal, de az se ment, mert olyan furát éreztem ott lent. Ez lehet annak a jele? Vagy csak bemesélem magamnak?

Mert nagyon megijedtem, tegnap a barátnőm megszült a 33.hétre és előtte már 4 héttel ki volt tágulva 4 ujjnyira de észre se vette. Tényleg ennyire nincs semmi jele hogy kinyílik a méhszáj?


2008. aug. 6. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor tudja megmondani, ha megvizsgál.

Legalábbis nekem csak akkor írta oda a papíromra, amikor kézzel is megnézett. Amikor csak UH-zott, akkor a méhszájról nem írt semmit.

Ami a szexet illeti, szerintem inkább bestresszeltél és azért nem ment. Ilyen nekem is volt, egyszerűen a behatolásig sem jutottunk el, mert tudat alatt annyira féltettem a kicsit. Aztán elmentem dokihoz, megnyugtatott, hogy minden OK, lehet szeretkezni, és utána simán ment.

A következő Uh-n bátran kérdezz rá, hogy mi a helyzet a méhszájjal.

2008. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam 4Duh-on,ahol a doki azt mondta, hogy úgy látja kinyílt a méhszáj, de menjek el az orvosomhoz, majd ő megnézi. Ott kiderült, hogy nincs nyitva, csak volt egy kisebb vérzésem, és annak az útját látta az uh-os. Gondolom, ha tényleg nyitva van, azért látszik, csak a sima uh-on nem szokták ezt figyelni. Menj el orvoshoz, ő megvizsgál és pár perc alatt kiderül. Sajnos tényleg nem igazán lehet megérezni, ha kinyílik, én ezért járok 4 hetente vizsgálatra, ha baj van és időben kiderül, akkor lehet segíteni.
2008. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A belso mehszajat tudja nezni uh-val.
2008. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!