Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet meg győzni egy...

Mivel lehet meg győzni egy férfit arról hogy ha azt várja hogy saját lakásunk legyen sosem lesz gyerekünk? Imádja a gyerekeket.

Figyelt kérdés

Imádja a gyerekeket. A baráti körben sokat játszik velük birkózik a nagyobbakkal a pici babákat babusgatja... Tökéletes apa típus. Ha nálunk vannak a barátok gyerekei mint egy apa fürdeti altatja őket.

Az albérletben is lehet elkezdeni a családi életet.

Most jó lenne a gyedem is. de a munkahelyünk mint mindenkinek veszélyben van. Azért is gondoltam hogy a terhesség védettséget jelentene 2 évre biztosan.

Láttam más is így gondolkodik.

Ruhára nem kellene költeni körbe járnának rengeteget kapnánk szebbnél szebbet. Az első időben amire költeni kell az a pelenka baba kocsi kiságy minden más megvan :)


Tippek hogy a párom is belássa hiába várunk nem lesz jobb. Én 25 éves vagyok Ő 26.

több mint 4 éve élünk együtt.


2009. szept. 2. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is beleestünk ebbe a hibába anno. Nem akartunk gyereket, amig nem lesz saját lakás, kocsi, nem utaztunk eleget, karrier, stb. stb.. Aztán végül jó lett a vége, mert született egy gyönyörű kislányunk, de addigra én már 35 voltam, a férjem 40. (ekkorra lett meg mindenünk úgy, ahogy akartuk). Ha újra kezdeném, előbb vállalnám a babát, akár albérletbe is. (persze, így utólag könnyű beszélni, de úgy gondolom, fiatal(abb) szülőnek lenni mégis jobb!)
2009. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz dolog. Mi 9és fél éves kapcsolatba, 6 év házasság után (Ő 27 én 26)most próbálkozunk, úgy hogy 2 éve nyözgetem. Mostanra érett meg rá Ő is.

Anyósoméknál lakunk, egyes gyerek a férjem. Neki is havonta hosszabbítják a szerződését, de azt kell megértenie a párodnak, hogy tökéletes idő nincs a gyerekvállalásra! Ha igazán szeretné, nem keresne kifogásokat, ez az én véleményem. És az más, mikor más gyerekér hébe-hóba elvigyázgatja, de a sajátotokat mindig Nektek kell vigyázni!!

2009. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz ügy. Jól gondoljátok meg, hogy belefér e a keretbe a bébi, mert nagyon sok kiadásotok lesz. Olyanok is, amikre most nem számítasz és sorban veszik el a juttatásokat is. Én most szembesültem azzal, hogy a családi pótlék megadóztatása havi 5-6ezer mínuszt jelent. Hát nem vagyok túlzottan feldobódva ettől.. :-( Mindent számoljatok jól át, járjatok utána annak, hogy pontosan mit és mennyit kapnátok. Aztán a kész tényekkel meg fogod tudni győzni apát is, ne aggódj! Sok sikert! :-)
2009. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos en ugyanebben a cipöben järok, csak mink 2 eve vagyunk eggyütt meg elözö evben januärban szeretet volna gyereket de most nem mert most meg a szüleinel elünk elöbb lakäst akar utäna esküvöt majd utäna a gyereket en meg lehet hogy ott leszek 30 eves utäna ki tudja meddig kell probälkozni hogy legyen. Nekem azt mondta ha terhes leszek mert azt tudnod kell hogy en gyogyszert szedek fogamzäsgätlot akkor mehetek haza a szüleimhez. NEm ertem miert nem akar?! Hät igen ezek a ferfiak. Ülj le vele es beszelgessetek el eröl normälisan mond neki lehet hogy ha most neki älltok utäna evek utän leszel terhes mert valami okbol meg nem akar jönni a baba. szerintem nagyon jol gondolkozol a gyeddel. Ha tenyleg imädja a gyerekeket talän rä döbben hogy megis neked van igazad. Remelem tudtam valamennyit segiteni meg ha nem is sokat.
2009. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szakmámból adódóan nem lenne gond a gyerek gondozásával nevelésével. Teljesen kiéltem magam bár sosem voltam bulizós, sokat vannak nálunk gyerekek. ( most nem dolgozom a szakmámban ami egyébként gondozónő ) de a jobb kereseti lehetőség miatt elhagytam a pályát főleg a baba miatt. Így rendszeresen voltak vannak gyerekek nálunk. Ő is tervezi mert mondta ha lesz majd egy két gyerek akkor milyen családi autót szeretne. Nyaralásokat hasonló dolgokat. És van hogy magától hozza fel a témát. Okosan kellene neki beadagolni. Mikor most a nyaralni voltunk és feldobtam a témát ( ott hallottam meg hogy létszám leépítés lesz) arra az volt a válasza nem ez a megoldás amiben igaza van de mégis az lenne. :)

Ovis korom óta készülők az anyaságra.

Mások sokkal kevesebbre be merik vállalni én úgy érzem ha most a hely hiány miatt szűkösen is de mindent megtudnánk adni neki. Picike az albérlet de már átrendeztem elméletben. Kertes ház ami még tökéletesebb lenne egy babának :) Minden a baba mellett szól....

Az én szívem meg főleg.

Becsapni nem akarom. Bár megfordult a fejemben.

Én több mint 5 éve nem szedek fogamzásgátlót, hogy megadjam az esélyt a babának az egészséges életre.

Így maradt a gumi és a számolgatás. Sajnos jól számoltunk eddig. A párom mindig azt mondja ha becsúszik nagyon happy lesz de konkrétan nem szeretne rágyúrni. De gumival kicsi az esélye hogy becsússzon...

2009. szept. 2. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel én utálom a manipulálás és befolyásolás minden típusát, én amondó vagyok, hogy azt mond el, amit leírtál. Benne van az összes racionális érv, benne van a másik ember érdekeinek felismerése...és nem csak a magadé. Teljesen rendben van így, ezeket a mondatokat lehet vállalni, különösebb kerülőutak nélkül is.
2009. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!